Katalogas
Šatavari (shatavari, standusis smidras) žolelių milteliais, Nimi Ayurveda, 100g
Šatavari (shatavari, standusis smidras) žolelių milteliais, Nimi Ayurveda, 100g
  • Šatavari (shatavari, standusis smidras) žolelių milteliais, Nimi Ayurveda, 100g

Šatavari (shatavari, standusis smidras) žolelių milteliais, Nimi Ayurveda, 100g

Shatavari yra vienas iš pagrindinių atjauninančių eliksyrų moterims Ajurvedoje. Tai natūralus afrodiziakas ir antioksidantas, jis padeda palaikyti reprodukcinės sistemos sveikatą. Jis padeda atnaujinti, tonizuoti, minkštinti ir gerinti odos spalvą.

1450 €
Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 10673

Shatavari (standusis smidras) yra vienas iš pagrindinių moterų atjauninimo eliksyrų-rasajanų, augalų, kurie padeda stiprinti reprodukcinius organus, normalizuotihormoninių ir imuninių sistemų funkcijas ir mažinti nevaisingumą. Šatavari savybės jau seniai naudojamos ajurvedos ir tibetiečių medicinoje.

Shatavari ramina ir lengvina Vata došą, taip pat gerai ir Pitai.

Naudojimo būdas: 

Vidiniam naudojimui (pagal Ajurvedos traktatus): norint palaikyti normalų funkcionavimą ir užkirsti kelią moterų reprodukcinės sistemos ligoms: 0,5-1 g miltelių sumaišykite su puodeliu šilto pieno ar vandens, gerkite 2-3 kartus per dieną. Galite įsidėti medaus.

Išoriškai:

Kaip veido ir kūno kaukė: praskieskite miltelius karštu vandeniu, iki grietinės konsistencijos, atvėsinkite ir 10-15 minučių uždėkite kaukę. Tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Krūties tonuso atstatymui po gimdymo ir žindymo laikotarpių: šatavari virkite su verdančiu vandeniu (1 arbatinis šaukštelis 100 ml vandens), perkoškite, sumaišykite sultinį su natūraliu lydytu sviestu ghi, atvėsinti. Atlikti lengvą krūties masažą 1 kartą per dieną 5 minutes, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Kontraindikacijos: nerekomenduojama prie gerybinių pieno liaukų navikų ir atsargiai esant sunkiems hormoniniams sutrikimams. Sunkių ligų atvejais rekomenduojama konsultuotis su Ajurvedos gydytoju. Be to, nerekomenduojama vartoti esant toksinų bei šlakų (amos) pertekliui.

Kontraindikacijos: individuali sudedamųjų dalių netolerancija. Prieš naudojimą rekomenduojama pasikonsultuoti su ajurvedos specialistu.

Sudedamosios dalys: 100% ajurvedos žolelės šatavari – standusis smidras (Asparagus racemosus)* milteliai iš sertifikuotų ekologiškų ūkių.

Alergenai: sudėtyje pažymėti paryškintai.

Laikymo sąlygos: laikykite jį sandariai uždarytame inde, tamsioje vėsioje vietoje. Atokiai nuo saulės spindulių.

Kilmės šalis: Indija

Grynasis kiekis: 100 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas: Ayurveda Handels, Vokietija

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
100 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės