Katalogas
Tulsi (indiškasis bazilikas) milteliai, ekologiški, Nimi, 75g
Tulsi (indiškasis bazilikas) milteliai, ekologiški, Nimi, 75g
  • Tulsi (indiškasis bazilikas) milteliai, ekologiški, Nimi, 75g

Tulsi (indiškasis bazilikas) milteliai, ekologiški, Nimi, 75g

Tulsi tradiciškai naudojama Ajurvedoje. Apibūdinami Tulsi įvairūs privalumai: jis skirtas stiprinti imuninę sistemą, pagerinti medžiagų apykaitą ir padėti sumažinti stresą ir psichinę įtampą. Todėl Tulsi savybės pasireiškia tiek kaip prieskonio įvairiuose patiekaluose, tiek kaip arbatos.

890 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 8 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 8 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,24 €.

Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 12047-75
Šiuo metu išparduota


Indijos filosofijoje Tulsi yra pateikiamas kaip garbingojo dievo Višnu augalas. Remiantis tradicija, induistų deivė Tulasi Devi pasireiškė šiame augale (taip pat vadinama Tulasi), tarnauja žmonėms ir saugo juos. Kadangi laikoma žolelių karaliene, tulasi medelis yra pasodintas Indijoje kaip šventas augalas kiekvienos šventyklos ar namo sode - be šio augalo kieme ar sodo, induizmo namas būtų nepilnas.

Tulsi tradiciškai naudojama Ajurvedoje. Apibūdinami Tulsi įvairūs privalumai: jis gali stiprinti imuninę sistemą, gerinti medžiagų apykaitą ir mažinti stresą bei psichinę įtampą. Todėl Tulsi savybės pasireiškia tiek kaip prieskonio įvairiuose patiekaluose, tiek kaip arbatos.

Sudedamosios dalys: indiškojo baziliko milteliai.

Laikymo sąlygos: neatidarius laikyti kambario temperatūroje. Atidarius laikyti sandariai uždarytoje pakuotėje, sausoje vietoje, atokiai nuo saulės spindulių.

Kilmės šalis: Indija

Grynasis kiekis: 75 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas: Ayurveda Handels GmbH, Vokietija

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Gamintojo šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
75 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės