Katalogas
Subrandintas šalto spaudimo sezamų aliejus, ekologiškas, Cosmoveda, 1ltr
  • Naujiena
Subrandintas šalto spaudimo sezamų aliejus, ekologiškas, Cosmoveda, 1ltr
  • Subrandintas šalto spaudimo sezamų aliejus, ekologiškas, Cosmoveda, 1ltr

Subrandintas šalto spaudimo sezamų aliejus, ekologiškas, Cosmoveda, 1ltr

Cosmoveda brandintas ekologiškas sezamo aliejus yra grynas ekologiškas sezamo aliejus, pagamintas iš aukščiausios kokybės sertifikuotų ekologiškos kilmės sezamo sėklų.

1995 €
Prieinamumas: 5 Vnt.
Prekės kodas: 10591/1

Virgin sezamų aliejus yra grynas aukščiausios kokybės sezamo aliejus iš pirmojo šalto spaudimo, iš sertifikuotų ekologinės kilmės sezamų sėklų. Sezamas yra visiškai neapdorotas, todėl jis tinka visų rūšių naudojimui, įskaitant kaip aukštos kokybės maisto aliejų su dideliu kiekiu oleino rūgščių. Dėl savo grynumo, grynas sezamo aliejus taip pat idealus visoms ajurvedinių procedūrų ar masažų rūšims.

Sezamų aliejus buvo kruopščiai subrandintas: jis iš atitinkamai pašildomas tam tikroje temperatūroje, kas padaro jį subtilesniu, švelnesniu. Todėl brandintas sezamo aliejus idealiai tinka visoms ajurvedinio gydymo ar masažo rūšims. Pasak Ajurvedos, brandintas sezamo aliejus lengvai įsisavina odą, kurioje jis gali atsiskleisti savo savybes.

Subrandintas sezamo aliejus gali būti naudojamas kaip grynas kūno arba masažo aliejus. Tai taip pat puikus kaip pagrindinis aliejus, kuris gali būti šildomas, pavyzdžiui, naudojamas ajurvediniam gydymui arba masažui. Kai jis surenkamas ir subrandinamas, idealiai tinka maišyti su ajurvedinėmis žolelėmis. Prieš naudodami sezamo aliejų, pavyzdžiui, masažui, jį būtinai pašildykite vandens vonelėje ar arbatiniame šildytuve, kol jis pasieks kūno temperatūrą.

Sudėtis: sezamų aliejus*

* iš sertifikuotų ekologiškų sezamo sėklų

Informacija apie alergenus: sudėtyje yra sezamo

Informacija apie maistingumą 100 g: energija: 3700 kJ / 900 kcal; riebalai: 100 g, iš jų sočiųjų riebalų rūgščių: 14,2 g; angliavandeniai: 0 g, iš jų cukraus: 0 g; baltymai: 0g; druska: 0g

Laikymo sąlygos: lLaikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo saulės spindulių

Kilmė: Ne ES žemės ūkis

Gamintojas: Cosmoveda, Berlynas, Vokietija

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
ne ES
Gamintojo šalis:
Vokietija
Kiekis:
1000 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės