Katalogas
Lydytas ghi sviestas Ghee, Sri Sri Tattva, 540g
Prekės ženklas: Sri Sri Tattva
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda
  • Naujiena
Lydytas ghi sviestas Ghee, Sri Sri Tattva, 540g
  • Lydytas ghi sviestas Ghee, Sri Sri Tattva, 540g

Lydytas ghi sviestas Ghee, Sri Sri Tattva, 540g

Prekės ženklas: Sri Sri Tattva
Autentiška ajurveda Autentiška ajurveda

Ghi yra tradicinis Ajurvedos virtuvės ingredientas. Ghi, arba lydytas sviestas, gali būti naudojamas kaip sveika alternatyva įprastam sviestui, nes jame mažiau laktozės ir kitų priemaišų.

1695 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 16 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 16 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,48 €.

Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 3800233688207

Ghi yra tradicinis Ajurvedos virtuvės ingredientas. Ghi, arba lydytas sviestas, gali būti naudojamas kaip sveika alternatyva įprastam sviestui, nes jame yraa mažiau laktozės, priemaišų ir mažesnį dūmingumą. Ajurvedos tradicijoje manoma, kad ghi turi gydomųjų savybių ir gali būti naudojamas kaip priemonė įvairiems gydymui. Jis ramina Pita ir Vatą došas ir yra saikingai priimtinas Kapha došai.

Sri Sri Tattva Ghee gaminamas pagal tradicinį Pietų Azijos virtuvių metodą, tačiau gaminamas Europoje laikantis griežtų higienos ir saugos priemonių. Jis turi riešutinį poskonį ir labai ploną bei minkštą tekstūrą.

Šis auksinis skystis turi mažai cukraus ir laktozės, nes pašalinamos pieno kietosios dalelės ir nešvarumai. Jį gali lengvai virškinti žmonės, jautrūs pieno produktams arba besilaikantys keto, paleo, be glitimo ar ajurvedinės dietos.

Kaip pasigaminti Ghi?

Jis ruošiamas kaitinant sviestą aukštoje temperatūroje, todėl sviestas išsiskiria į riebalus (gamtoje skystas), pieno sausąsias medžiagas ir priemaišas. Gauti skysti riebalai yra gryni riebalai, taip pat žinomi kaip nuvalytas karvės sviestas. Kitas kiekis, kuris yra pieno sausosios medžiagos ir priemaišos, nenaudojamas.

Kaip naudoti Ghee?

Naudokite Ghee kepdami ir gamindami skanius patiekalus! Jis taip pat gali būti naudojamas vietoje aliejaus gaminant maistą, troškinant ir kepant. Jis atsparesnis karščiui nei įprastas sviestas, todėl tinka kepti aukštoje temperatūroje.

Naudokite jį ištirpintą skrebučiuose, pakeisdami įprastą sviestą.

Pridėkite į sriubas, daržoves ir kitus patiekalus, kad gautumėte papildomo skonio ir sveikatos.

Naudokite jį pyragams, sausainiams ir kitiems desertams kepti.

Ghi galima dėti į padažus, granolas ir košes.

Naudokite grožio receptuose! Ghi gali būti naudojamas kaip maitinamasis ingredientas grožio namų receptams, pvz. Plaukų kaukės, odos preparatai ir kt.

Sudedamosios dalys: 100% karvės sviestas.

Laikymas: vėsioje, sausoje, tamsioje vietoje. Atidarius sunaudoti per 60 dienų.

Grynasis kiekis: 540g

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: Sriveda Sattva Pvt. Ltd., Karnataka, Indija

Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
540 g
Panašios prekės
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės