Katalogas
Indas nosies valymui-plovimui Neti Pot, vaikams, 70ml
Indas nosies valymui-plovimui Neti Pot, vaikams, 70ml
  • Indas nosies valymui-plovimui Neti Pot, vaikams, 70ml

Indas nosies valymui-plovimui Neti Pot, vaikams, 70ml

„Neti ežys“ yra smagus nosį plaunantis indas, specialiai sukurtas vaikų mažoms nosytėms.

Pagaminta Vokietijoje iš kieto porceliano.

Tinka kasdienei ar reguliariai nosies priežiūrai pagal ajurvedinę „Jala Neti“ programą.

2590 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 25 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 25 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,75 €.

Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 11060

Jala Neti yra originali sanskritu aprašyta procedūra nosies išvalymui. Indijoje ši tradicinė ajurvedinė procedūra yra žinoma ir labai vertinama tūkstančius metų.

Senuosiuose vedų raštuose Jala Neti apibūdinama kaip kasdienis nosies plovimas-valymas naudojant nosies valymo indą. Tai yra labai veiksmingas būdas, leidžiantis atpalaiduoti nuo bet kokių gleivių ir nešvarumų nosies srityje.  Jala Neti procedūra padeda sumažinti disbalansą ir palengvina jaunystės išlaikymą.

„Neti ežys“ yra smagus nosį plaunantis indas, specialiai sukurtas vaikų mažoms nosytėms. 

Naudojimo instrukcijos:

Užpildykite Neti Pot nosies valymo indą šiltu, šiek tiek pasūdytu vandeniu. Venkite praturtintos jodu druskos, geriausia naudoti tik gerą ir natūralią druską be jokių papildomų priedų, tokią kaip himalajų kristalizuota druska ar gryna jūros druska. Druskos koncentracija yra apie 1% (tai reiškia 2,5g druskos 1/4 litro vandens). Į nosies šnervę įkiškite nosies valymo indo piltuvėlį. Galvos ir nosies valymo indo padėtis sureguliuojama taip, kad vanduo galėtų ištekėti iš kitos šnervės. Per procedūrą ramiai kvėpuokite per burną.

Technika nėra tokia sunki ar nepatogi, kaip gali atrodyti iš pradžių. Jūs būsite maloniai nustebinti šio paprasto ir veiksmingo sveikatos priežiūros būdo. Įpratus, ši procedūra gali būti atlikta maždaug per 3 minutes ir lengvai integruojama į kasdienę kūno valymo procedūrą, tokią kaip dušas bei dantų valymas.

Indo talpa: 70 ml

Spalva: dangaus mėlyną

Pagaminta Vokietijoje iš patvaraus kokybiško porceliano.

Kilmės šalis:
Vokietija
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės