Peruvinės pipirnės Maca šaknies milteliai, Herbals Diet, 100g
Peruvinės pipirnės Maca šaknies milteliai, Herbals Diet, 100g
  • Peruvinės pipirnės Maca šaknies milteliai, Herbals Diet, 100g
  • Peruvinės pipirnės Maca šaknies milteliai, Herbals Diet, 100g
  • Peruvinės pipirnės Maca šaknies milteliai, Herbals Diet, 100g

Peruvinės pipirnės Maca šaknies milteliai, Herbals Diet, 100g

Maca (lot. Lepidium meyenii) – peruvinė pipirnė, natūraliai auganti centrinėje Andų dalyje.

Milteliai - džiovinta peruvinės pipirnės šaknis. Peruvinės pipirnės šaknys jau daugiau nei 2000 metų vartojamos maistui ir liaudies medicinoje. Šis augalas auga aukštai kalnuose, nederlingoje akmenuotoje dirvoje, gali pakęsti iki -10°C. Vienintelis valgomas augalas augantis tokiame aukštyje. 

699 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: HLV-3774

Maca yra šakniavaisis augalas Peru (Lotynų Amerikos) aukštumose. Jis atrodo kaip ridikas ir turi maloniai saldų riešutų skonį. Ši daržovė yra neatskiriama Peru virtuvės dalis, tačiau dažniausiai jos patenka miltelių pavidalu. Jis naudojamas energijai atkurti, stiprinti jėgą ir ištvermę. Nuo senovės karo laikų, prieš kovą, inkai juos naudojo savo mityboje.

Maca šaknies vertė yra jos turtingoje sudėtyjė. Maca yra daug angliavandenių, mineralų ir baltymų, o tai paaiškina šios šaknies naudingumą. Ją sudaro 60% angliavandenių ir svarbių mineralų, pvz., geležis, magnis ir kalcis. Pagrindiniai aktyvūs komponentai: vitaminai - B grupės vitaminai, vitaminas C ir vitaminas E - kalcis, selenas, jodas, geležis, kalis, manganas, amino rūgštys - asparto rūgštis, glutaminas, glicinas, argininas, tirozinas, metioninas, izoleucinas, lizinas , triptofanas ir kiti alkaloidai; riebalų rūgščių amidai. Maca skatina vaisingumą. Tyrimai parodė, kad maca stimuliuoja lytinį potraukį abiejų lyčių lygyje, gerina vyrų spermos kiekį ir kokybę, rekomenduojama sportininkams ir žmonėms, kurie patiria kasdieninį fizinį ir emocinį stresą. Naudodami „Maca“ savo mityboje, pajusite jėgos padidėjimą, ištvermės, energijos ir libido padidėjimą.

Sudėtis: Maca šaknų milteliai (Lepidium meyenii). Nėra konservantų, dirbtinių spalvų, pesticidų. Tinka vegetarams.

Naudojimas: 1-3 arbatiniai šaukšteliai (5-20 g) per dieną. Rekomenduojama įdėti į pieno ar sulčių kokteilius, naudoti kakavos ar šokolado gėrimuose. Jūs galite pridėti į dribsiuns, jogurtus, avižines ar kinvos košes. Lengviausias ir efektyviausias būdas valgyti Peru Maca miltelius yra sumaišyti juos su vandeniu arba vaisių sultimis ir išgerti kokteilį tuščiu skrandžiu 10-15 minučių prieš valgį. Miltelių vartojimas tuščiu skrandžiu leidžia juos greičiau ir kruopščiau suvirškinti. Maca taip pat puikiai dera su pienu (įskaitant žemės riešutų pieną) ir bananais. Ryte įpilkite arbatinį šaukštelį miltelių į karštą arbatą, kakavą ar kavą. Gėrimas įgaus malonesnį skonį, jei pridėsite šiek tiek grietinėlės, migdolų ar paprasto pieno, nes macai būdingas riešutų skonis.

Galite suvartoti Maca miltelių dienos normą ryte, arba galite ją išdalinti per 2 ar 3 kartus. Nepamirškite, šis produktas pagyvina! Ir jei neplanuojate naktinės veiklos, vakare jūs turėtumėte atsisakyti vartoti šiuois miltelius.

Kilmės šalis:
Peru
Kūno tipas (doša):
Vata / Pita / Kapha
Veganams tinkama:
Taip
Svoris:
100 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės