Katalogas
Ajurvedinis džemas-čiavanprašas Chyawanprash Special, Innoveda, 500g
  • −30%
Ajurvedinis džemas-čiavanprašas Chyawanprash Special, Innoveda, 500g
  • Ajurvedinis džemas-čiavanprašas Chyawanprash Special, Innoveda, 500g
  • Ajurvedinis džemas-čiavanprašas Chyawanprash Special, Innoveda, 500g

Ajurvedinis džemas-čiavanprašas Chyawanprash Special, Innoveda, 500g

* Padidintass šafrano ir cinamono kiekis

* Be glitimo ir parabenų

Šviežios žolelės - pagamintos iš šviežių žolelių, be ekstraktų! Unikali Chyawanprash formulė, kurioje yra daug šafrano ir cinamono. Turi ryškų šafrano poskonį. Konsistencija yra laisva, sunkumas vidutinis. Jis priklauso lengviems chyavanprasha tipams, tinkamiems Vata ir Pitta došai. Puikiai tinka vaikams ir nemėgstantiems aštraus maisto. Chyawanprash yra puikus imunomoduliatorius, gerinantis virškinimo funkcijas ir pašalinant toksinus iš organizmo, taip prisidedant prie atjaunėjimo ir sveikatos. Turi antibakterinį aktyvumą. Tai turi teigiamą poveikį reprodukcinei ir apskritai hormoninei sistemai. Sudėtyje nėra dirbtinių priedų ar kvapiųjų medžiagų.

903 €
12,90 €
Prieinamumas: 9 Vnt.
Prekės kodas: 3811HLV

Šis čiavanprašas turi aiškų šafrano skonį. Konsistencija yra švelni, aitrumas - vidutinis. Priskiriamas prie neaštrių čiavanprašoh tipų, tinka Vata ir Pita tipo atstovams. Gerai tinka vaikams ir tiems, kuriems nepatinka aštrus skonis. Čiavanprašas yra puikus imunomoduliatorius, gerina virškinimo ir toksinų pašalinimo iš organizmo funkcijas, taip prisidedant prie atjauninimo ir gijimo. Jis turi antibakterinių savybių, turi teigiamą poveikį reprodukcinėms ir hormoninėms sistemoms apskritai. Nėra dirbtinių priedų ir skonių. „Chyavanprash“ yra garsiausias ir patikimiausias tonikas sveikatai. Nuo seniausių laikų šis mišinys vadinamas nemirtingumo eliksyru. Jo gaminimo receptas priklauso senovės Vedų išminčiui Chavanui. Šiandien klasikinę Ajurvedos kompoziciją gamina beveik visi Ajurvedos produkcijos gamintojai. Pagrindinis chavanprash komponentas yra Amla (Indijos agrastas) - turtingiausias vitamino C šaltinis. Amla sultyse yra 20 kartų daugiau vitamino C nei apelsinų sultyse. Svarbu pažymėti Chyawanprash antioksidacines savybes, jo sugebėjimą neutralizuoti laisvuosius radikalus, apsaugoti organizmą nuo žalingo poveikio, taip lėtinant senėjimo procesą ir užtikrinant įvairių ligų prevenciją.

Čiavanprašas yra senoji vedų formulė, kurioje yra daug galingų žolių, tokių kaip Amla, kuris kaip žinoma, yra vienas iš geriausių antioksidantų, širdžialapė drabsnė (arba Giloy ar Guduchi), kuri, žinoma, turi imuninės moduliacijos savybes ir - priklausomai nuo individualaus mišinio - iki 40 kitų natūralių ingredientų, kad pagyvintumėte savo sistemą ir padėtumėte sau jaustis puikiai.

Vartojimas:

Per dieną suvalgykite po 1-2 šaukštelius: prieš pusryčius ir 15 minučių prieš kitą valgį (arba tarp valgymų). Taip pat galite ištirpinti šį kiekį šiltame piene ar pasigaminti skanų šildantį gėrimą su sojos ar ryžių pienu. Skanu užtepus ant skrudintos duonos. Puikus tonikas vaikams (5-12 metų) - po pusę arbatinio šaukštelio prieš pusryčius. Vaikams rekomenduojama vartoti 0,5 arbatinio šaukįtelio per dieną.

Geriausiai vartoti ryte, bet galima vartoti ir bet kuriuo kitu dienos metu, prieš miegą geriausia užsigerti šiltu pienu.

Sudedamosios dalys: Aegle marmelos, Gmelina arborea, Oroxylum indicum, Stereospermum suaveolens, Uraria lagopoides, Phaseolus trilobus, Tribulus terrestris, Desmodium gangeticum, Teramnus labialis, So lanum surattense, Pistacia chinensia, Solanumindicum, Phyllanthus niruri, Leptadenia reticulate, Vitis vinifera, Inula racemosa, Tinospora cordifolia, Aquilaria agallocha, Terminalia chebula, Dioscorea alata, Sida cordiflolia, Pueraria tuberose, Cyperus rotundus, Curcuma zedoaria,Boerhaavia diffusa, Elettaria cardamomum, Asparagus racemosus, Nelumbium speciosum, Adhatoda vasica, Santalum album, Withania Somnifera, Emblica officinalis, Martynia annua, Ghrit, Bambusa arundinace, Sakkar, Piper longum, Cinnamomum tamala, Cinnamomum zeylanicum, Mesua ferra, Honey, Elettaria cardamomum.

Nėra konservantų, dirbtinių spalvų, pesticidų. Tinka vegetarams.

Laikymo sąlygos: neatidarius laikyti kambario temperatūroje. Atidarius laikyti sandariai uždarytoje pakuotėje, sausoje, vėsioje vietoje, atokiai nuo saulės spindulių.

Kilmės šalis: Indija

Grynasis kiekis: 500 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Kūno tipas (doša):
Vata / Pita / Kapha
Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
500 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės