Katalogas
Ajurvedinis džemas-čiavanprašas CHYAWANPRASH, Everest Ayurveda, 300g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas-čiavanprašas CHYAWANPRASH, Everest Ayurveda, 300g
  • Ajurvedinis džemas-čiavanprašas CHYAWANPRASH, Everest Ayurveda, 300g

Ajurvedinis džemas-čiavanprašas CHYAWANPRASH, Everest Ayurveda, 300g

Ajurvedos maistinis eliksyras. Sveikata ir imunitetas

Emblica officinalis (indiškasis lapainis) padeda aktyvinti imuninę sistemą
* Tai gali padėti harmonizuoti virškinamojo trakto funkcijas
Terminalia bellirica (karpotasis viršūkklis) gali padėti skatinti virškinimą ir žarnyno peristaltiką
* Tai gali padėti palaikyti reguliarų tuštinimąsi
Terminalia chebula (plaukuotasis viršūklis) gali padėti optimizuoti virškinimo trakto funkcijas
* Tai naudinga žarnyno floros imunitetui
Andrographis paniculata (skėstašakis kamras) palankiai veikia optimalias kepenų funkcijas
* Tai prisideda prie bendro kūno valymo
Elettaria cardamomum (tikrasis kardamonas) gali padėti harmonizuoti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą
Tribulus terrestris (gulsčioji ragužė) gali palankiai veikti tinkamą šlapimo takų funkcionavimą
Glycyrrhiza glabra (paprastasis saldymedis) gali teigiamai veikti kvėpavimo sistemą ir raminti kvėpavimo takus
Centella asiatica (azijinė centelė) padeda pagyvinti smegenis ir pažinimo funkcijas
Asparagus racemosus (standusis smidras) yra palankūs protiniam atsipalaidavimui ir psichinei pusiausvyrai
Withania somnifera (migdomoji vitanija) padeda stiprinti kūno gyvybingumą
* Tai veikia kaip antioksidantas kūno audiniams atjauninti

authentic-ayurveda

1090 €
Prieinamumas: 6 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590349

Čiavanprašai, maistinės žolelių uogienės, ajurvedoje laikomi „gyvybės eliksyru“ dėl savo atjauninančio poveikio ajurvedos medicinos sistemoje. Jie susideda iš unikalių žolelių derinių, kurie dėl savo antioksidacinių savybių palankiai veikia virškinimo trakto funkcijas, optimalią imuninę sistemą ir bendrą kūno audinių gyvybingumą. Legenda byloja, kad senovėje išminčius Chyawanas atgaivindavo savo jaunystę ir gerą savijautą, valgydamas Amla (Amalaki) vaisius kartu su dešimtimis kitų žolelių, todėl gyveno iki subrendusios senatvės. Iš čia atsirado unikalus žolelių eliksyras, kuris buvo pavadintas „Chyawanprash“.

Sudėtis: emblica officinalis, terminalia bellirica, terminalia chebula, andrographis paniculata, elettaria cardamomum, tribulus terrestris, glycyrrhiza glabra, centella asiatica, asparagus racemosus, withania somnifera, vitis vinifera, santalum album, curcuma zedoaria, myristica fragrans, cuminum cyminum, tinospora cordifolia, cinnamomum zeylanicum, cinnamomum verum, syzygium aromaticum, ocimum sanctum, inula helenium, pueraria lobata, piper longum, cinnamomum camphora, cymbopogon citratus, valeriana officinalis, ghee (clarified butter), honey, palm syrup.

Kiekis: 300g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens..

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Imunitetui
Organizmo jauninimui
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
300 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės