Katalogas
Ajurvedinis džemas MEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas MEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas MEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas MEDAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedos maistinis eliksyras. Svorio kontrolė ir dieta

Gymnema silvestre (miškinė pokštenė) gali padėti mažinti kūno svorį

* Tai gali padėti optimizuoti cukraus ir riebalų apykaitą

Terminalia bellirica (karpotasis viršūklis) gali būti naudingas palaikant normalų cholesterolio kiekį

Inula helenium (didysis debesylas) gali padėti mažina apetitą ir pagerinti vandens pašalinimą

Curcuma longa (dažinė ciberžolė) gali padėti palaikyti kepenų veiklą ir riebalų deginimą

Zingiber officinale (imbieras) gali padėti atstatyti gyvybės energiją ir stimuliuoti kūną

Terminalia chebula (plaukuotasis viršūklis) gali prisidėti prie optimalaus virškinimo trakto funkcionavimo

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 5 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590936

Medaprash yra maistinė žolelių uogienė, gali padėti mažintii riebalinį audinį ir optimizuoti kūno svorį. Audinių pažeidimus sukelia per gausi mityba ir lėta medžiagų apykaita, dėl kurios atsiranda kūno antsvoris, lipoma, kepenų ir kasos sutrikimai, diabetas, aterosklerozė, aukštas kraujospūdis, dantų akmenų susidarymas, mieguistumas, pasyvumas ir per didelio miego poreikis.

Sudėtis: emblica officinalis, gymnema sylvestre, inula helenium, curcuma longa, terminalia bellirica, zingiber officinale, terminalia chebula, asparagus racemosus, tinospora cordifolia, piper longum, piper nigrum, tribulus terrestris, prunus dulcis (sėklų migdolas), ghee lydytas sviestas, palmių sirupas.

Kiekis: 200g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens..

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Kepenims
Svoriui, cholesteroliui reguliuoti
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės