Katalogas
Ajurvedinis džemas MAJJAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas MAJJAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas MAJJAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas MAJJAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedos maistinis eliksyras. Smegenys ir nervai

Nardostachys jatamansi (stambiažiedis nardas) gali padėti stiprinti nervų sistemos atsipalaidavimą

Valeriana officinalis (vaistinis valerijonas) gali padėti raminti susijaudinusį protą

* Tai gali padėti skatinti streso malšinimą ir mažinti nervinę įtampą

Centella asiatica (azijinė centelė) gali padėti pagyvinti smegenų veiklą

* Tai gali padėti pagerinti atminties ir akių funkcijas

Withania somnifera (migdomoji vitanija) gali padėti palaikyti psichinę pusiausvyrą

* Tai gali padėti stiprinti atsparumą stresui ir skatinti kūno gyvybingumą

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 5 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590950

Majjaprash yra maistinė žolelių uogienė, galinti pagelbėti smegenų veiklai optimizavimui ir nervų sistemos atsipalaidavimui. Audinių pažeidimus sukelia psichikos disbalansas, dėl kurio atsiranda regos sutrikimai ir endokrininės sistemos ligos, akių infekcijos, silpna smegenų veikla, psichiniai ir nerviniai sutrikimai, išialgija, juostinė pūslelinė, stresas, įtampa, nerimas, sujaudinimas, nemiga, depresija, epilepsija ir išsėtinė sklerozė.

Sudėtis: emblica officinalis, nardostachys jatamansi, centella asiatica, withania somnifera, valeriana officinalis, vitis vinifera, glycyrrhiza glabra, cymbopogon citratus, santalum album, piper nigrum, zingiber officinale, cuminum cyminum, ghee (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas.

Kiekis: 200g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens..

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Smegenims
Stresui mažinti
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės