Katalogas
Ajurvedinis džemas SHUKRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas SHUKRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas SHUKRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas SHUKRAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedos maistinis eliksyras. Gyvybingumas ir vyriškumas

Tribulus terrestris (gulsčioji ragužė) gali padėti stiprinti vyrų reprodukcinės sistemos funkciją

* Tai gali padėti optimizuoti šlapimo takų funkciją

Asparagus racemosus (standusis smidras) gali būti naudingas reprodukcinio audinio organams

* Tai gali padėti suaktyvinti hormoninę sistemą

Zingiber officinale (imbieras) gali padėti atstati gyvybės energiją ir stimuliuoti kūno gyvybingumą

Withania somnifera (migdomoji vitanija) gali padėti pagyvinti kūną nuovargio, silpnumo ir išsekimo metu

Emblica officinalis (indiškas lapainis) gali padėti stiprinti bendrą organizmo imunitetą

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590967

Shukraprash yra maistinė žolelių uogienė, padedanti stimuliuoti gyvybingumą ir optimalias vyrų reprodukcinės sistemos funkcijas. Šios sistemos sutrikimus sukelia organizmo energijos tiekimo išsekimas, dėl kurio atsiranda nuovargis, gyvybinis silpnumas, impotencija, mažas imunitetas, prostatos ir šlapimo sistemos infekcija ir kiti reprodukcinių organų sutrikimai.

Sudėtis: emblica officinalis, tribulus terrestris, zingiber officinale, withania somnifera, asparagus racemosus, glycyrrhiza glabra, sesamum indicum (sėklos), piper nigrum, ghee (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas

Kiekis: 200g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens..

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Smegenims
Stresui mažinti
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės