Katalogas
Ajurvedinis džemas ANNAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas ANNAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas ANNAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas ANNAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis valomasis maistinis eliksyras. Skrandis ir virškinimas

Terminalia chebula (plaukuotasis viršūklis) gali prisidėti prie optimalaus virškinimo trakto veikimo

Coriandrum sativum (blakinė kalendra) gali padėti palaikyti gerą virškinimą ir sumažinti vidurių pūtimą

Elettaria cardamomum (tikrasis kardamonas) gali padėti raminti virškinimo sistemą

Zingiber officinale (tikrasis imbieras) gali padėti raminti skrandžio sutrikimus keliaujant

Syzygium aromaticum (kvapnusis gvazdikmedis) gali padėti skatinti apetitą

Glycyrrhiza glabra (paprastasis saldymedis) gali teigiamai veikti jautrių žmonių skrandžio gleivinę

Emblica officinalis (indiškasis lapainis) gali padėti optimizuoti virškinamojo trakto funkcijas

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 8594060590970

Annaprash yra žolelių džemas, galintis padėti optimizuoti virškinimą ir skrandžio veiklą. Virškinimo sutrikimus lemia nesveika mityba, netinkamas maisto derinimas, toksinių medžiagų vartojimas arba per didelis stresas. Tai sukelia virškinimo ugnies nestabilumą, nestabilią medžiagų apykaitą ir nepakankamą maistinių medžiagų pasisavinimą, apetito trūkumą, pykinimą, viduriavimą, rėmenį, skrandžio rūgštingumą, gastritą ir opas.

Sudėtis: terminalia chebula, coriandrum sativum, elettaria cardamomum, zingiber officinale, syzygium aromaticum, glycyrrhiza glabra, emblica officinalis, tinospora cordifolia, vitis vinifera, aliuminio cyminum, punica granatum, piper nigrum, piper longum, ghee (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas.

Kiekis: 200g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Virškinimo sistemai
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės