Katalogas
Ajurvedinis džemas KESHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Naujiena
Ajurvedinis džemas KESHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas KESHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas KESHAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis valomasis maistinis eliksyras. Plaukai ir oda

Eclipta alba (gulsčioji grąžulė), ajurvedoje žinoma kaip „plaukų karalius“, gali padėti palaikyti optimalią galvos odos būklę

* Taip pat gali prisidėti prie tinkamo kepenų ir tulžies pūslės funkcionavimo

Terminalia bellirica (karpotasis viršūklis) gali veikti kaip vidinė plaukų augimo ir kokybės priemonė

Glycyrrhiza glabra (paprastasis saldymedis) gali veikti kaip antioksidantas, atgaivinantis odą

Terminalia chebula (plaukuotasis viršūklis) gali padėti palaikyti gerą odos audinio būklę

Emblica officinalis (indiškasis lapainis) gali padėti skatinti virškinimą ir stiprinti imuninę sistemą

Asparagus racemosus (standusis smidras) gali padėti palaikyti psichinę gerovę ir bendrą kūno gyvybingumą

authentic-ayurveda

890 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 8594060591018

Grynas žolelių džemas Keshaprash gali būti naudingas, sutelkiant dėmesį į plaukų kokybę ir augimą. Retėjimą, plaukų slinkimą ir pilkumą lemia nepakankama mityba, nevirškinimas, storosios žarnos užteršimas, sutrikusi kepenų funkcija, toksiškumas kraujui, geležies trūkumas, susikaupęs stresas, sutrikusios skydliaukės ir hormoninės funkcijos, dehidratacija ar netinkamas cheminių vaistų vartojimas. Šios priežastys gali iššaukti pleiskanas, bėrimus, egzemas, dermatitus, dilgėlinę, psoriazę ar kandidozę. Perdidelis plaukų purškalų ar kietiklių naudojimas, dažnas plaukų džiovinimas, neteisingas plaukų šepetys, plovimas ar netaisyklingas plaukų galiukų kirpimas taip pat yra plaukų struktūros pažeidimai.

Sudėtis: eclipta alba, terminalia bellirica, glycyrrhiza glabra, terminalia chebula, emblica officinalis, šparagai racemosus, vitis vinifera, centella asiatica, juglans regia, anacardium occidentale (vaisių – anakardžių riešutai), cocos nucifera, piper longum, elettaria cambarume cum, ghi (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas.

Kiekis: 200 g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens.

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Širdžiai, kraujotakai, kraujagyslėms
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės