Katalogas
Ajurvedinis džemas NAYANAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
Ajurvedinis džemas NAYANAPRASH, Everest Ayurveda, 200g
  • Ajurvedinis džemas NAYANAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedinis džemas NAYANAPRASH, Everest Ayurveda, 200g

Ajurvedos maistinis eliksyras. Akys ir regėjimas

Terminalia bellirica (karpotasis viršūklis) gali skatinti gerą regėjimą ir gerinti regėjimo kokybę

Terminalia chebula (plaukuotasis viršūklis) gali turėti teigiamą poveikį optimaliam regos nervo aktyvumui

Centella asiatica (azijinė centelė) gali padėti atnaujinti regėjimo-pažinimo funkcijas

Glycyrrhiza glabra (paprastasis saldymedis) gali padėti raminti nervų sistemą

Asparagus racemosus (standusis smidras) gali veikti kaip "rasajana“ kūno atjauninimui ir gyvybingumui

Eclipta alba (gulsčioji grąžulė) gali skatinti psichinę sveikatą ir tinkamą kepenų veiklą

Curcuma longa (dažinė ciberžolė) padeda suvaldyti uždegimines reakcijas

authentic-ayurveda

1090 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 8594060591001

Maistinis vaistažolių eliksyras „Nayanaprash“ yra tinkama pagalba optimizuojant regėjimo funkcijas ir gerinant regėjimo kokybę. Dažniausios regėjimo susilpnėjimo priežastys yra vienašališkas akių įtempimas, atsirandantis dėl netinkamų įpročių, tokių kaip skaitymas gulint ant pilvo, nepakankamas apšvietimas, darbas prie kompiuterio ar televizoriaus žiūrėjimas be reguliarių pertraukų. Neteisinga laikysena, susijusi su sėdimu užsiėmimu, sukelia kaklo standumą, nepakankamą smegenų kraujotaką ir netolygų akių raumenų apkrovą. Tuo remiantis gali atsirasti neurologiniai simptomai - spaudimas ir akių skausmas, kurie sumažina regėjimo komfortą trumparegystės, toliaregystės ar net kataraktos pavidalu. Regėjimo kokybei įtakos turi ir psichinė įtampa, stresas ar miego trūkumas, dėl kurio atsiranda galvos skausmas, akių paraudimas ar deginimas, sausų akių sindromas, konjunktyvitas ir bendras nuovargis.

Sudėtis: terminalia bellirica, terminalia chebula, centella asiatica, glycyrrhiza glabra, šparagai racemosus, eclipta alba, curcuma longa, boerhaavia diffusa, emblica officinalis, foeniculum vulgare, pterocarpus marsupium, aegle marmelos, prunus dulcis, sėklos piper longum, ghi (skaidrintas lydytas sviestas), palmių sirupas

Kiekis: 200g žolelių uogienės

Rekomenduojamas dozavimas: 1 arbatinis šaukštelis (5g) 2–3 kartus per dieną atskirai arba su puodeliu drungno pieno ar vandens. Norėdami paruošti gėrimą, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį (5 g) su 250 ml šilto vandens..

Vartojimas:

Ajurvediniai žolelių eliksyrai pagerina kūno audinių (dhatus) mitybą ir kūno sistemų gryninimą (srotamsi). Jie yra ajurvedinės kūno ir proto atjauninamosios bei atgaivinančios terapijos (rasajana) dalis. Tradiciškai jie naudojami su puodeliu šilto pieno ar vandens, kurie dažniausiai naudojami ajurvedos medicinoje kaip terpė ar aplinka (anupama), norint paruošti, naudoti, nukreipti ir geriau įsisavinti vaistažolių ar papildų poveikį sveikatai. Kitos terpės, didinančios gydomąjį vaistažolių (vehikula) funkcionavimą, yra medus, cukranendrių arba žalias sirupas, skaidrintas lydytas sviestas (ghee) arba aliejus.

Vienu metu rekomenduojame naudoti daugiausia du žolelių eliksyrus. Per dieną ar savaitę galima pakeisti daugiau eliksyrų, jei juos naudojame normalizuoti iškraipytos kūno ar proto pusiausvyros simptomus. Kad jų poveikis būtų optimalus, prieš valgį naudokite tik vieną eliksyrą vienu metu, darydami vienos valandos pertrauką. Norint atlikti sudėtingesnę kūno ir proto atkūrimo terapiją, eliksyrai turėtų būti naudojami ilgesnį ajurvedos procedūrų laikotarpį nuo 1 iki 3 mėnesių, dozuojant kaip nurodyta etiketėje. Specifinis kiekvieno eliksyro skonis atspindi jo terapinio veikimo dalį ir atitinka šešių skonių ajurvedines savybes.

Dėl savo savybių Ajurvedos sistema pripažįsta drungną ar virtą pieną kaip bendrą sveikatos receptų ingredientą. Tai sumažina Pitta došos šilumą ir ramina neramias emocijas. Tai taip pat yra puikus maistas ir sveikas tonikas žmonėms, kurių vyraujanti yra Vata doša. Pienas sustiprina gyvybinės jėgos formavimąsi, kuri yra sveikos imuninės sistemos esmė, susijusi su veiksmingu Kapha došos buvimu. Žmonės, turintys jautrų virškinimą arba lėtą medžiagų apykaitą, gali justi virškinimo sutrikimus pavartojus pieno. Tokiu atveju į pieną įberkite šiek tiek imbiero, gvazdikėlių, kardamono, cinamono ar muskato, kad pagerintumėte virškinimo ugnį. Visada pageidautinas ekologiškas pienas.

Svarbu subalansuota pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Saugoti nuo vaikų. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje vietoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Kilmės šalis: Nepalas

Rekomenduojama
Akims ir regėjimui
Kilmės šalis:
Nepalas
Gamintojo šalis:
Čekija
Svoris / Kiekis:
200 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės