Didmeninė prekyba

Kviečiame kartu vystyti ajurvedinių, ekologiškų, sveikų prekių verslą ir tapti Ajurveda24.lt didmeniniais partneriais ir platintojais.

Šiuo metu platiname prekinių ženklus "Planet Ayurveda", "Maharishi Ayurveda", "Nimi Ayurveda", "Clasic Ayurveda", "Cosmoveda", "Lakshmi", "Yogi Tea", "Hari Tea", "Shoti Maa"...

Išsamų prekinių ženklų sąrašą rasite čia.  

Mes Jums siūlome:

1. Platų ajurvedinių ir natūralių bei ekologiškų prekių asortimentą: ajurvedinė, ekologiška ir natūrali dekoratyvinė kosmetika; ajurvedinės, ekologiškos, natūralios ir ekologiškos veido, kūno, burnos ir plaukų priežiūros priemonės; ajurvediniai ekologiški maisto papildai; ajurvedinės ir ekologiškos gydomosios arbatos; indiški prieskonių mišiniai; ekologiški ir natūralūs maisto produktai.

2. Greitą ir patogią prekių užsakymo bei pristatymo sistemą.

3. Mažiausiai 25 proc. pastovią nuolaidą nuo mūsų kainos bei papildomą lojalumo programą.

4. Interneto svetainės, prekybos ar platinimo vietos reklamą Ajurveda24.lt internetiniame tinklapyje.

5. Galimybę tapti mūsų strateginiais partneriais ir prekiauti visais mūsų produktais ypač palankiomis sąlygomis.

6. Galimybę tapti Ajurveda24.lt prekių platintojais.

7. Visus produktus importuojamės patys. Kai kuriuos produktus vežamės dideliais kiekiais tiesiai iš gamintojų, todėl galime pasiūlyti ypatingai konkurencingas kainas.

8. Asortimentą nuolat atnaujiname naujais įdomiais ir perkamais produktais, o silpnai perkamus išimame. Taip pat nuolat siūlome prekių akcijine kaina, tad akcijomis galite pagyvinti prekybą ir Jūs.

Dėl bendradarbiavimo:

Užsakymai priimami tik internetu www.Ajurveda24.lt prieš 1 darbo dieną!!!

Jei dar neturite prisijungimo - atsiųskite į info@ajurveda24.lt savo įmonės rekvizitus, registracijos ir prekių siuntimo adresus su pašto kodais, kontaktinį tel. nr. – suvesime į sistemą ir atsiųsime prisijungimus.

Prisijungę su didmeninko prisijungimu automatiškai matysite didmenines kainas. Visada matysite kiek prekių turime sandėlyje, todėl neužsakysite neturimų prekių. 

~~~

Apmokėjimas – išankstinis banko pavedimu arba atlikus užsakymą per Paysera sistemą (įskaitant visus bankus).

Pavedimą reikia apmokėti per 3 d. d. (Vėliau automatiškai užsakymas anuliuojamas, kad rezervuotos prekės grįžtų į prekybą.) Gavus apmokėjimą, prekės surenkamos per 1 d.d. ir išsiunčiamos per kurjerį arba galite atsiimti pas mus. Siuntimas nemokamas, perkant virš 100 EUR. Prekės atkeliauja per 1 d.d. nuo išsiuntimo.