Katalogas
Eukaliptų eterinis aliejus Eucalyptus, Sattva Ayurveda, 10ml
Prekės ženklas: Sattva Ayurveda
  • −30%
Eukaliptų eterinis aliejus EUCALYPTUS, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Eukaliptų eterinis aliejus EUCALYPTUS, Sattva Ayurveda, 10ml
  • Eukaliptų eterinis aliejus EUCALYPTUS, Sattva Ayurveda, 10ml

Eukaliptų eterinis aliejus Eucalyptus, Sattva Ayurveda, 10ml

Prekės ženklas: Sattva Ayurveda

Žinoma, kad eukalipto aliejus gydo daugelį kvėpavimo sistemos sutrikimų. Jis turi antibakterinių, priešuždegiminių ir priešgrybelinių bei antivirusinių savybių.

557 €
7,95 €

Nėra lojalumo taškų, nes prekė jau su nuolaida.

Prieinamumas: 2
Prekės kodas: 8908007814236

Žinoma, kad eukalipto aliejus gydo daugelį kvėpavimo sistemos sutrikimų. Jis turi antibakterinių, priešuždegiminių ir priešgrybelinių bei antivirusinių savybių. Įkvėpus, nuramins sudirgintą gleivinę. Labai būdingas ir raminantis aromatas leidžia sušvelninti gerklės gleivinės uždegimą ir švelniai išplėsti kraujagysles, todėl plaučiams lengviau pasiekti daugiau deguonies. Eukalipto aliejus turi malonų gaivinantį aromatą, kuris stimuliuoja smegenų darbą ir sumažina nuovargį. Jis puikiai deguonina ir maitina smegenis, taip prisideda prie jų geresnio darbo.

Įspėjimai: eterinis aliejus turėtų būti naudojamas tik atskiedus su baziniu masažo aliejumi. Patekus į akis - nuplauti dideliu kiekiu vandens. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite tiesiogiai ant odos. 

Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų amžiaus!

Vartoti tik išoriškai!

Būtina pasitikrinti alerginį jautrumą! Prieš vartojant eterinius aliejus, rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą odai ir kvėpavimo takams: vieną - du lašus aliejaus sumaišykite su 0,5 – 1 šaukšteliu augalinio aliejaus ir vatos gabalėliu užtepkite ant vidinės dilbio pusės, riešo ar alkūnės įlinkio. Jei po kurio laiko (daugiausiai po 12 valandų) nepasireikš alerginių reakcijų – paraudimo, niežėjimo, aliejų galite naudoti odos procedūroms.

Laikyti sandariai uždarytoje talpykloje vėsioje ir tamsioje vietoje.

Sudėtis: 100% grynas eukaliptų eterinis aliejus

Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Laikinai neturime
Laikinai neturime
Laikinai neturime