Katalogas
Swadhistana čakros aliejus, Fiore D'Oriente, 10 ml
Swadhistana čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.
  • Swadhistana čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.
  • Swadhistana čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.
  • Swadhistana čakros aliejus Fiore D'Oriente, 10 ml.

Swadhistana čakros aliejus, Fiore D'Oriente, 10 ml

Svadhišthana (arba Svadhistana) - sakralinė čakra. Masažas su aromatiniais aliejais ramina ir harmonizuoja mūsų kūną bei protą. 

1499 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 6701

Energija - svarbiausias  gyvenimo variklis, padedantis siekti tikslų. Vietos kuriose jos kaupiasi vadinamos čakromis arba energijos centrais.

Sakralinė čakra sanskrito kalba vadinasi Svadhišthana (arba Svadhistana). Sakralinė čakra yra gyvybinės energijos saugykla, emocijų, malonumo ir kūrybingumo centras. Ji atsako už tai ar mėgaujamės gyvenimu, ar išreiškiame savo tikrąjį aš. Taip pat šio energetinio centro veikla lemia ar lengvai užmezgame ir išlaikome santykius ar esame vieniši, ar leidžiame sau gauti tai, ko norime gyvenime, ar jaučiamės neverti.

Naudojimas: 3-7 lašus įtrinti čakros srityje 3 kartus per dieną. Sakralinė čakra randasi ties kryžkauliu žiūrint iš nugaros arba maždaug per 4 pirštus žemiau bambos, virš kiaušidžių pas moteris arba sėklidžių pas vyrus. 

Sudėtis: Simmondsia Chinensis (Jojoba), Santalum album, Zingiber officinalis, Vetiveria zizanoides, Citrus nobilis, Cinnamonum cassia, Citrus aurantium bigaradia, Citral*, Cinnamal*, Cinnamyl*, Alcohol*, Citronellol*, Coumarin*, Geraniol*, Eugenol*, Farnesol*, Linalool*, Limonene

iš natūralių eterinių aliejų

Kilmės šalis:
Italija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės