Katalogas
Ekologiškos šventkmynių (Ajwain) sėklos, Seyfried, 50g
Prekės ženklas: Seyfried
  • −40%
Ekologiškos šventkmynių (Ajwain) sėklos, Seyfried, 50g
  • Ekologiškos šventkmynių (Ajwain) sėklos, Seyfried, 50g

Ekologiškos šventkmynių (Ajwain) sėklos, Seyfried, 50g

Prekės ženklas: Seyfried

Šventkmyniai - tai petražolių šeimos augalai, savo aromatu ir skoniu primenantys kmynus. Puikiai tinka bulvių ar daržovių patiekalams pagardinti.

Geriausia iki 2022-12-30

510 €
8,50 €

Nėra lojalumo taškų, nes prekė jau su nuolaida.

Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 11994/1

Šventkmyniai - tai petražolių šeimos augalai, savo aromatu ir skoniu primenantys kmynus. Dažnai naudojami sumaišyti kartu su miltais pikantiškiems užkandžiams gaminti. Juos galime berti ant duonos, šventkmyniai puikiai paskanins lęšių, bulvių ar kitų daržovių patiekalus.

Tos pačios šeimos kaip petražolės ir kmynai, turi skonį ir aromatą, panašų į čiobrelių. Šventkmyniai yra naudojami indų virtuvėje, ypač lęšių pagardinimui, kurie tiekia organizmui būtinus baltymus, valgant vegetarišką maistą. Šventkmyniai suteikia skirtingų patiekalams išskirtinį skonį ir yra vienas iš pagrindinių prieskonių, naudojamų siekiant pagardinti lęšius, lęšių ar avinžirnių miltų skonį.

Makaronai, pyragaičiai ir duonos, ypač parathos (plokščios duonelės, pagamintos iš rupių miltų) puošiamos šventkmyniais. Užkandžiai, tokie kaip Bombėjaus mišinys ir kepta bulvių tyrė, įgija jų pagalba išskirtinį skonį. Tai taip pat gerai tinka su žaliosiomis pupelėmis ir šakniavaisiais. Jie dedami į patiekalus su lęšiais, kartais naudojami kaip kario priedas.

Naudojimas: naudokite gamindami pikantiškus užkandžius, taip pat skaninkite daržovių patiekalus ar tiesiog barstykite ant duonos.

Sudedamosios dalys: ekologiškos šventkmynių sėklos.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje

Grynasis kiekis: 50 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Svoris / Kiekis:
50 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės