Didieji juodieji kardamonai, East End, 50 g
Didieji juodieji kardamonai, East End, 50 g
  • Didieji juodieji kardamonai, East End, 50 g
  • Didieji juodieji kardamonai, East End, 50 g

Didieji juodieji kardamonai, East End, 50 g

Intensyvaus skonio ir kvapo. Nesmulkinti didieji kardamonai puikiai tinkantys kariui, toškiniams gaminti.

599 €
Prieinamumas: Išparduota
Prekės kodas: 5018605428810

Kardamono ankštys gali būti visiškai arba iš dalies panaudotos, kai ruošiame indiškus patiekalus. Prieš įdėdami sėklas į indą, jas pakepkite arba sumaišykite su kitais prieskoniais. Pati ankštis yra neutralaus skonio ir dažniausiai nėra naudojama, nes jis suteikia patiekalui nemalonų rūstų skonį - jei jis pridėtas visas.

Kardamonas dažniausiai naudojamas Artimuosiuose ir Tolimuosiuose Rytuose, bet Vakaruose jis sutinkamas olandiškuose sausainiuose ir Skandinavijos pyragaičiuose, taip pat akvavito alkoholiniame gėrime (tradicinis Norvegijos alkoholinis gėrimas nuo XV a.).

Kardamonas yra dažnas papildas kario patiekalų, pagrindinis ingredientas plovų patiekaluose. Kardamonas dažnai įtraukiamas į indų saldųjį maistą ir gėrimus. Dėl savo didelės kainos jis suvokiamas kaip "švenčių" prieskonis. Be to, jis naudojamas kaip aromatas marinuojant, ypač marinuojant silkę, gliuntveino vyną, taip pat į mėsos, naminių paukščių ir vėžiagyvių patiekalus.

Kardamonas taip pat gali būti kramtomas (pvz. kaip riešutai), ypač ten, kur jis yra lengvai prieinamas, pavyzdžiui, Rytų Indijoje. Tai suteikia įdomų turkiškos kavos skonį, kurią tiekia arabai.

Intensyvaus skonio ir kvapo.

Gaivaus skonio priekonis. Juodieji kardamonai nėra tokie saldūs, kaip žalieji. Puikiai tinka kariui, troškiniams gaminti. Juodieji kardamonai išsiskiria intensyviu skoniu ir kvapu. Suteikia ypatingą prieskonį aštriems patiekalams.

Naudojimas:

Gamindami karį ar ryžius įdėkite į puodą 1-2 kardamonų ankštis. Intensyvus juodųjų kardamonų skonis ir aromatas paskanins patiekalą.

Sudėtis:

Juodieji kardamonai, nesmulkinti.

Kilmės šalis:
Didžioji Britanija
Svoris:
50 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės