Šventkmynių (Ajwain) sėklos, East End, 100 g
Ajwain (šventkmynių) sėklos, East End, 100 g
  • Ajwain (šventkmynių) sėklos, East End, 100 g

Šventkmynių (Ajwain) sėklos, East End, 100 g

Šventkmyniai - tai petražolių šeimos augalai, savo aromatu ir skoniu primenantys kmynus. Puikiai tinka bulvių ar daržovių patiekalams pagardinti.

Sausas paskrudinimas ar sėklų pakepinimas ghi svieste ar aliejuje gali pagerinti jų skonį ir aromatą.

Galiojimas: 2020-01-31

229 €
Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: 5018605001457

Šventkmyniai - tai petražolių šeimos augalai, savo aromatu ir skoniu primenantys kmynus. Dažnai naudojami sumaišyti kartu su miltais pikantiškiems užkandžiams gaminti. Juos galime berti ant duonos, šventkmyniai puikiai paskanins lęšių, bulvių ar kitų daržovių patiekalus.

Tos pačios šeimos kaip petražolės ir kmynai, turi skonį ir aromatą, panašų į čiobrelių. Šventkmyniai yra naudojami indų virtuvėje, ypač lęšių pagardinimui, kurie tiekia organizmui būtinus baltymus, valgant vegetarišką maistą. Šventkmyniai suteikia skirtingų patiekalams išskirtinį skonį ir yra vienas iš pagrindinių prieskonių, naudojamų siekiant pagardinti lęšius, lęšių ar avinžirnių miltų skonį.

Makaronai, pyragaičiai ir duonos, ypač parathos (plokščios duonelės, pagamintos iš rupių miltų) puošiamos šventkmyniais. Užkandžiai, tokie kaip Bombėjaus mišinys ir kepta bulvių tyrė, įgija jų pagalba išskirtinį skonį. Tai taip pat gerai tinka su žaliosiomis pupelėmis ir šakniavaisiais. Jie dedami į patiekalus su lęšiais, kartais naudojami kaip kario priedas.

Naudojimas:

Naudokite gamindami pikantiškus užkandžius, taip pat skaninkite daržovių patiekalus ar tiesiog barstykite ant duonos.

Sudėtis:

Šventkmynių sėklos.

Kilmės šalis:
Didžioji Britanija
Svoris:
100 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės