Jei pas jus bus tinkama sąmonė – bus ir tinkamas maitinimasis. Ir mūsų maitinimasis (taip, ne mityba, kaip dažnai sakoma dabar įvairių „ekspertų“), jis nustatomas mūsų pačių sąmonės. Mes pradedame valgyti atitinkamai savo sąmonei.

Jei mūsų sąmonė užteršta – mes niekada nevesime sveiko gyvenimo būdo, niekada mes ir tinkamai nesimaitinsime. Kai tik keičiasi tam tikra sąmonė – mus automatiškai pradeda traukt prie labiau satviško (dorybingo) ir labiau mums tinkamo maisto. Ir nereikia titaniškų pastangų, kovoti su netinkamais savo maitinimosi aspektais. Šito nevalgyti, šitai kenksminga, šitai dar labiau. Tai tampa natūralu. Štai kame reikalas!

Ir kodėl aš paliečiau būtent šį aspektą, kodėl nesiremiu medicininiais argumentais. O todėl, kad žmonės dažnai klausia – valgyti man tai ar nevalgyti? Ir tam reikia kolosalių laiko sąnaudų, valandas, dienas ar net savaites pasakojant žmogui kaip tinkamai maitintis. O rezultato vistiek nėra! O žmogus gi dar pradeda derėtis, kad gal šiek tiek šito man galima vis tik… Tai teko girdėti ir dalyvaujant ajurvedos gydytojų konsultacijose, kai žmogus kategoriškai atkerta, kad jau šio ar kito produkto jis tikrai neatsisakys net laikinai… Ir tada tiesiog nusileidžia rankos…

Todėl norisi pradėti nuo viršūnėlės. Jei sąmonėje atsiras pasikeitimai – tai žmogus greitai pagaus šias rekomendacijas. Daugelio dalykų net ir aiškinti nereikės. Tai tampa natūraliu žmogaus poreikiu.

Jei mums reikia kokių nors pastangų kažkieno atžvilgiu – reiškia mes kažko nesuprantame. Jei mes suprantame priežastį to, kas vyksta – tada viskas susidėlioja savaime.