✔️ Žmogus – mirtingas.
Mirtis gali ateiti kiekvieną sekundę. Tu gali bėgioti įprastu uždaru ratu, bet taip nieko ir nepamatyti, nesužinoti, nepajausti. Netapti savimi.

✔️ Jeigu Tu jauti save tik kaip kūną – Tu bijai. Bijai mirties. Tau baisu. Labai baisu.
Jeigu Tu – Siela, tai Tu – pati Amžinybė. Tu nuolankiai priimi kiekvieną dieną, suvokdamas, kad ji – Tavo minčių ir veiksmų vaisius. Jeigu Aš noriu pamatyti kitokį Pasaulį, laimingą, atėjo laikas pakeisti savo Sąmonę. Ir atrasti Sielos mąstymą.

✔️ Atsisuk į savo Sielą!
Virusas „suvarė“ žmones į namus. Uždarė sienas. Žmogui tenka SUSITIKTI SU SAVIMI, su savo Šeima, su savo namais.

Viskas, kas slėpė Tavo tuštybę – šiandien Pauzėje. Šiandien tai neegzistuoja!

Žmogus priverstas pakalbėti su savo Siela. Jis priverstas pamatyti tikruosius santykius Šeimoje. Jis priverstas įvertinti ir apmąstyti savo butą, namą, gatvę pro langą ir šalį, kurioje gyvena. Jis negali pabėgti. Jis PRIVALO IŠMOKTI GYVENTI LAIMINGAI ČIA IR DABAR, su žmonėmis, kuriuos jis pasikvietė į savo Gyvenimą.

GALINGAS LAIKAS! To, kuris suspės susipažinti su Savimi, laukia neįtikėtinas šuolis pirmyn į Laimę!

✔️ Atkreipkite dėmesį į senolius, moteris, vaikus, gydytojus, mokytojus Žemę-Motiną.

Išminčiai teigia, kad sužinoti apie visuomenės sveikatą galima atkreipus dėmesį į tai, koks jos požiūris į aukščiau išvardintas kategorijas. Iki Pauzės visų šalių visuomenės eksploatavo senolius, moteris, vaikus, gydytojus, mokytojus ir Motiną Gamtą. Eksploatavo su pavydėtinu entuziazmu.

Virusas privertė atkreipti dėmesį į visas eksploatuojamas kategorijas, pažvelgti į žmones, iki šiol buvusius nematomais!

❤️ Į senolius, kurie šiandien labiausiai pažeidžiami ir jiems reikia palaikymo bei apsaugos. Galbūt laikas pradėti vertinti Išminčius ir nesitikint atlygio padėti jiems net tada, kai nėra aiškaus pavojaus gyvybei?

❤️ Į vaikus, kurie sugrįžo į namus iš mokyklų, begalės būrėlių, laisvalaikio centrų. Tik dabar apie jų vidinį pasaulį sužinos tėvai, išmoks su jais GYVENTI! Gyventi laimingai. Galbūt laikas pakalbėti su vaikais ne tik apie pažymius, bet ir apie jų jausmus?

❤️ Į moteris, kurios labiausiai panikuoja, nes neturi apsaugos iš TIKRŲ VYRŲ – Giminės Vyrų. Jų isterija plinta žaibiškai ir gimdo baimę, blokuojančią šeimos bei visos visuomenės gerovę ir klestėjimą. Galbūt laikas suteikti Moterims tikrą Giminės Vyrų Apsaugą? O vyrams išties suaugti psichologiškai?

❤️ Į gydytojus ir jų gydymo metodus, kurie seniai jau prašėsi korekcijų. PSO dar prieš dešimt metų paskelbė duomenis, kuriuose juodu ant balto parašyta, kad Žmogaus sveikata 75% priklauso nuo jo pasaulėžiūros ir tik 15% nuo paveldimumo bei 10% nuo medicinos lygio šalyje. Gal jau laikas NE taisyti žmogaus kūno sveikatą, o raginti žmones išlaikyti blaivų gyvenimą, taisyklingą mitybą ir doras mintis?! Ir, visų pirma, tai liečia žmones baltais chalatais. Jie – Sveiko Gyvenimo ir Išminties šiuo klausimu pavyzdys. Galbūt laikas visiems mums gyventi blaiviai ir sąmoningai?

❤️ Į mokytojus, kurių triūsas buvo nuvertintas iki paslaugų pardavimo. Žinių perdavimas seniai nustojo dominti daugelį valstybių. Parduoti paslaugas, išauginti vartotoją – štai tikrasis daugumos tikslas. Šiandien, kai mokyklos Pauzėje, prisimintas garbingas tikrojo Mokytojo darbas. Apie šią profesiją ir vėl prabilta pagarbiai.

❤️ Į Motiną-Žemę.
Pauzėje Žemė pradėjo sveikti. Ją pykino nuo žmogiškojo chuliganiško vartotojiško požiūrio. Cunamiai, gaisrai, žemės drebėjimai žmonijos nenustebino. Kiekvienas galvojo: „Na, tai ten kažkur, toli“, todėl atėjo Virusas. Jis arti. Bet jo nematyti. Pamėgink įveikti tą, kurio negali net įžiūrėti. Viruso neįmanoma įveikti ankstesniu mąstymu. Tai neįmanoma.

✔️ Pažiūrėk, kokios yra Tavo vertybės, Žmogau!

* Tu galvojai, kad tikroji vertybė – tai grožis ir jaunystė, todėl švirkšteisi botoksą ir dareisi grožio operacijas? Štai tau kaukė, kad prisidengtum veidą. Pamąstyk.

* Tu galvojai, kad tikroji vertybė – madingi drabužiai? Štai tau medicininiai chalatai ir namų areštas, kur be šortų ir marškinėlių daugiau nieko nereikia. Pamąstyk.

* Tu galvojai, kad tikroji vertybė – tai automobilio markė, telefono modelis, egzotinė šalis kelionėms? Tai štai, sėdėk vienatvėje ir „mėgaukis“ tuo kelias sekundes, prisimindamas uždarytas sienas. Pamąstyk.

* Tu galvojai, kad tikroji vertybė – tai karjera ir minios pripažinimas? Tada štai tau vienatvė ir darbų, koncertų, festivalių, pasilinksminimų klubuose pristabdymas. Pamąstyk.

* Tu galvojai, kad tikroji vertybė – tai interneto įrašai. Tai štai naujiena – jie neišgydys nuo viruso. Tavo paveiksliukas socialiniuose tinklluose – melas! Pamąstyk.

Virusas pasakė, kad visa tai – DULKĖS. Kaip ir pats Gyvenimas. Tas, kuris priklauso nuo godumo ir tuštybės.

✔️ Gyvenamoji vieta, tautybė, odos spalva, turtai, tavo socialinis statusas NEgarantuoja kūno ir sielos sveikatos.

Viskas, kuo Tu gyreisi anksčiau, šiandien neišgelbės nuo viruso. Tu gali pabėgti į savo salą, bet ir ten nėra garantijos, kad jis neateis pas Tave. Nuo savęs pabėgti neįmanoma. Kaip ir nuo viruso. Jei jis norės, sustabdys. Tu jau jo vadovaujamas. Tu bėgi. Baimėje. Ir tik tas tvirtas šiuo metu, tas ramus ir nesiblaškantis, net laimingas, kas gyvena iš Sielos pozicijos ir jos lygyje.

✔️ ATSIPEIKĖKITE!

Yra laiko. Jo negali būti labai daug. Reikia suspėti. Suspėti išauginti savyje geriausias Sielos savybes. Yra galimybė. Yra šansas. Yra virusas, mokantis kalbėti visomis Pasaulio kalbomis. Ir jis prašo praregėti.

NE, TU SUSITIKAI NE SU VIRUSU. TU SUSITIKAI SU SAVIMI.