Rytinis ritualas, kuris užtikrins jums produktyvią, kupiną energijos dieną

Tam reikia, kad ryte surastumėte papildomą valandą laiko . Pats geriausias būdas ją surasti – tai anksčiau atsikelti! Žinau, tai skamba kaip neįmanoma misija , bet tiesiog pamėginkite atsigulti pusantros valandos anksčiau (patikėkite, jūs tikrai dažniausiai neužsiimate super svarbiais reikalais vėlyvą vakarą).

Visada lengviau ryte atsikelti, kai yra dėl ko keltis. Todėl jau iš vakaro planuokite savo rytdieną, aprašykite ir pasižymėkite kokius svarbius darbus padarysite. Jūs pamatysite skirtumą jau sekantį rytą!

Taigi, jūs prabudote valanda anksčiau.
Toliau reikia nedaryti klaidos, kurią daro 99% žmonių – NELIESKITE TELEFONO ! Visą šią valandą, o geriau ir ilgiau nelieskite savo telefono, neužeidinėkite į socialinius tinklus ir mesendžerius. Jūs tikrai suspėsite tai padaryti po valandos, paskirkite šiek tiek laiko sau.

Ką galima spėti padaryti per šią valandą?
1. Išsivalyti liežuvį ir dantis (3 minutės)
2. Išgerti stiklinę šilto vandens (2 minutės)
3. Atlikti fizinių pratimų kompleksą (15 minučių) – patikėkite, per 15 minučių galima taip pasitreniruoti, kad maža nepasirodys
4. Atlikti kvėpavimo pratimus ar pagulėti Šavasanos pozoje (5 minutės)
5. Nusiprausti po kontrastiniu dušu (10 minučių)
6. Paskaityti knygą ar pamedituoti (25 minutės)

Pasidėkite žadintuvą toliau nuo savęs, taip, kad pasiekti jį galėtumėte tik atsikėlę. Kai tik jį išjungsite, iškart eikite valyti dantų ir liežuvio (per tas 3 minutes ir atsibusite).

Tada eikite gerti vandens, organizmas rytais netekęs vandens, ir tai padės atstatyti vandens atsargas.
Fiziniai pratimai įjungs visą kūną.
Kontrastinis dušas suteiks protui aiškumo. O meditacija ar knyga suteiks naujų minčių ir išvystys jūsų kūrybingumą.
Aš seku šiais ritualais jau kurį laiką ir labai patenkintas rezultatais, todėl dalinuosi su jumis. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad žinoti šiuos ritualus ir sekti jais – tai visiškai skirtingi dalykai

Tiesiog atlikite eksperimentą ir pažiūrėkite, kas pasikeis