Katalogas
Pirkinių krepšys "Flower of Life" by Spirit of OM
Džiutinis maišelis "Flower of Life" by Spirit of OM, violetinė
  • Džiutinis maišelis "Flower of Life" by Spirit of OM, violetinė
  • Džiutinis maišelis "Flower of Life" by Spirit of OM, violetinė

Pirkinių krepšys "Flower of Life" by Spirit of OM

Šis spalvingas, praktiškas ir natūralus "Spirit of OM" džiutinis maišelis tinkantis jogos reikmėms susidėti, apsipirkimui arba tiesiog susidėti savo mėgstamus daiktus.

Tvirtas, patikimas, ilgaamžis.

Spalva: Violetinė-baklažanų, oranžinė ar mėlyna turkio.

Išmatavimai: 33 x 40 cm.

1399 €
Prieinamumas: Pristatymas per 10-14 d.
Prekės kodas: 22120/22121/22123
Spalva

Gamtos meilė - praktiškas ir gražus džiutinis maišelis, tinkantis jogos reikmėms susidėti, apsipirkimui arba tiesiog susidėti savo mėgstamus daiktus. Pagamintas iš natūralaus džiuto. Valomas vidus.

Praktiškas krepšys tinkamas laisvalaikiui ar pirkiniams susidėti, labai erdvus, stabilaus dizaino, draugiškas gamtai.

Sudėtis:

75 % Džiutas
18 % Medvilnė
7 % LDPE-danga (viduje)

Puoškitės, Mėgaukitės ir Džiuginkite aplinkinius šiais nuostabiais gaminiais!

The Spirit of OM Jūsų nuostabiai savijautai

The Spirit of OM -  aukštos kokybės ekologiško pluošto laisvalaikio rūbai, tinkami sportui, poilsiui, laisvalaikiui, jogai, meditacijai, Tai Chi praktikoms bei darbui.

The Spirit of OM rūbai yra įvairių stilių ir spalvų, tinkami moterims, vyrams bei paaugliams. Pagaminti iš bambuko ir geriausios ekologiškai išaugintos rankomis surinktos medvilnės. Bio medvilnė auga pietų Europoje (Agais, Graikijoje) ir Turkijoje.

The Spirit of OM gamintojas vadovaujasi aukštais etiniais, socialiniais ir ekologiniais standartais, įdiegtais į šių rūbų gamybos procesą.

Dvasinis požiūris į aprangą

The Spirit of OM rūbų skiriamasis ženklas – simbolis OM, kuris viską apima ir savyje talpina. OM simbolis žymi transendentinį garsą, iš kurio vibracijų pagal hinduizmo mokymą atsirado Visata.

Rūbai yra papuošti įvairiais motyvais: Gyvenimo gėle, Lotoso, Žaliosios Taros, Budos (su apsaugos mudra) piešiniais, čakrų ir Či simboliais. Jie yra įvairaus dizaino, atspindintys džiaugsmą ir harmoniją.

Rūbai gaminami pagal tridošos principą (Vata, Pita, Kapa), kuris yra vienas svarbiausių principų Ajurvedos sistemoje. Rūbai pagaminti iš specialių ajurvedinių subtilių spalvų, malonių akiai.

Kilmės šalis:
Vokietija
Kiekis:
1 vnt.
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės