Katalogas
Jogos kilimėlių valiklis Rosemary, ekologiškas
Jogos kilimėlių valiklis Rosemary, ekologiškas
  • Jogos kilimėlių valiklis Rosemary, ekologiškas

Jogos kilimėlių valiklis Rosemary, ekologiškas

Šis ekologiškai sertifikuotas jogos kilimėlių valiklis padeda prižiūrėti ir valyti neslystančius jogos kilimėlius. Galingų organinių veikliųjų medžiagų, tokių kaip rapsai, eteriniai aliejai ir natūralios priežiūros priemonės, derinys dezinfekuoja kilimėlį, todėl mikrobams, blogiems kvapams, bakterijoms ar prakaito liekanoms nėra jokių šansų. Be to, jis pašalina visus nešvarumus.

Rozmarinų kvapo.

590 €
Prieinamumas: 8 Vnt.
Prekės kodas: PI12152

Šis ekologiškai sertifikuotas jogos kilimėlių valiklis padeda prižiūrėti ir valyti neslystančius jogos kilimėlius. Galingų organinių veikliųjų medžiagų, tokių kaip rapsai, eteriniai aliejai ir natūralios priežiūros priemonės, derinys dezinfekuoja kilimėlį, todėl mikrobams, blogiems kvapams, bakterijoms ar prakaito liekanoms nėra jokių šansų. Be to, jis pašalina visus nešvarumus. Rozmarinų kvapo.

Džiovinimas
Kadangi purškalas džiūsta labai greitai, kilimėlį galima susukti po neilgo laiko - neprilips.

Ekologiška galia
Daugiau nei 95% veikliųjų medžiagų gaunama kontroliuojamame ekologiniame auginimo procese, likę 5% yra visiškai natūralios kilmės.

Naudojimas
• apverskite buteliuką aukštyn kojomis ir pasukite purškimo galvutę
• užpurkškite, leiskite trumpoai paveikti ir sausai nuvalykite skudurėliu
 
„Yoga Cleaner“ palaiko
„Yoga Cleaner“ remia labdaros organizavimą neįgaliesiems ‘Vorarlberger Lebenshilfe’ („Žmonėms reikia žmonių“) gaminant mūsų jogos kilimėlių valymo priemones ir etiketes rankiniu būdu uždeda neįgalieji, žmonės, dirbantys su dideliu džiaugsmu ir meile.

Ingridientai (INCI): „Aqua“ **, etanolis *, 1–5% anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos ** (decilo gliukozidai **, ksilozė **), paviršiaus aktyviosios medžiagos **, rozmarinų aliejus *, levandų aliejus *, 1,8 cineolis ***.
* Sertifikuotas ekologiškas, ** natūralus, *** dalis grynų eterinių aliejų

Buteliukas:
Butelyje (be ždangtelio) nėra naftos, pagaminto iš cukranendrių.

Įspėjimai
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į akis, priešingu atveju skalaukite vandeniu ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite produkto etiketę.

Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės