Ultra lengvas 5 mm jogos kilimėlis Light
Jogos kilimėlis Light, mėlynas
  • Jogos kilimėlis Light, mėlynas
  • Jogos kilimėlis Light, mėlynas

Ultra lengvas 5 mm jogos kilimėlis Light

Jogos kilimėliai Light suteikia maksimalų sukibimą ir yra tikras lengvi. Jie ne tik puikiai tinka jogos asanoms, bet ir daugeliui kitų tempimo ir mankštos programų.

3999 €
Prieinamumas: Pristatymas per 6-8 d.d.
Prekės kodas: 4381
Spalva

Tai labai patogus ir lengvas jogos kilimėlis, idealus ne tik jogos asanoms, bet ir daugelį kitų treniruočių programoms. Patogaus 5mm storio, kas suteikia patikimą pagrindą ir minkštumą.

Specialus kilimėlio paviršius turi savyje mikropluošto ir taip užtikrina patogų į medvilnę panašų jausmą bei tuo pačiu metu jo varža labai didelė ir rizika paslysti minimalizuojama. Be to, kilimėlis išlaiko aukštą skysčių įsisavinimo sugebėjimą net intensyvių treniruočių programų metu, suteikdamas geriausią atsparumą slydimui.

Jis yra toks lengvas (700 g), kad jūs galite pasiimti su jumis visur - ar į jogos studiją, SPA ar į kelionę. Ypač patogu yra pridedami fiksatoriai, su kuriais suvyniotos kilimėlis gali būti fiksuotas.

Skalbiamas skalbimo mašinoje, bet netinka džiovinti džiovyklėse.

Priežiūra: galite valyti jogos kilimėlį tiesiog drėgna šluoste arba nuplaukite jį, galima skalbti ir skalbimo mašinoje ne daugiau kaip 40° temperatūroje, naudojant minkštą ploviklį. Kilimėlis neturėtų būti džiovinamas pakabinus arba džiovyklėje. Kad kilimėlis išdžiūtų, tiesiog padėkite jį plokščiai arba susukite jį su rankšluosčiu viduje. Kad pagerinti puikias neslystančias savybes, galite nuvalyti kilimėlį su drėgna šluoste prieš jį naudojant. Tačiau būkite atsargūs: jei kilimėlis yra per drėgnas, yra slidumo rizika!

Matmenys: 173 cm x 61 cm x 5 mm

Spalva: mėlyna, mango-oranžinė, vyno raudona.

Svoris: 700 g

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris:
700 g
Matmenys:
173 cm x 61 cm x 5 mm
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės