Komfortiškas jogos kilimėlis Deluxe OM, Ako Yoga
Minkštas jogos kilimėlis Deluxe OM Ako Yoga
  • Minkštas jogos kilimėlis Deluxe OM Ako Yoga
  • Minkštas jogos kilimėlis Deluxe OM Ako Yoga

Komfortiškas jogos kilimėlis Deluxe OM, Ako Yoga

Ako Yoga Deluxe OM jogos kilimėliai yra ypač patogūs, minkšti ir palaikantys. Su skirtingų dviejų spalvų mišiniu jie yra labai elegantiški ir patrauklūs.

Įvairių spalvų.

2599 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 4480/4481/4482/4483
Spalva

Deluxe OM jogos kilimėliai iš Ako Yoga siūlo tą patį puikų sukibimą kaip standartinis jogos kilmėlis, bet su 6 mm, arba 33% daugiau storio, jis siūlo daugiau minkštumo ir papildomo komforto. Galimi pasirinkti iš elegantiško, patrauklaus dviejų spalvų derinio. Ako Yoga Deluxe OM jogos kilimėliai yra ne ažyti, todėl nealergizuoja.

Priežiūra: galite valyti jogos kilimėlį tiesiog drėgna šluoste arba nuplaukite jį, galima skalbti ir skalbimo mašinoje ne daugiau kaip 40° temperatūroje, naudojant minkštą ploviklį. Kilimėlis neturėtų būti džiovinamas pakabinus arba džiovyklėje. Kad kilimėlis išdžiūtų, tiesiog padėkite jį plokščiai arba susukite jį su rankšluosčiu viduje. Kad pagerinti puikias neslidžias savybes, galite nuvalykite kilimėlį su drėgna šluoste prieš jį naudojant. Tačiau būkite atsargūs: jei kilimėlis yra per drėgnas, yra slidus pavojus!

Matmenys: 185 x 61 cm. Storis: 6 mm

Svoris: apie 1,5 kg

Spalvos: raudonai oranžinė (ugnies ir saulėlydžio), žaliai geltona (lietaus miške), baltai violetinė (oro), baltai mėlyna (vandens).

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris:
1.5 kg
Matmenys:
183 cm x 61 cm x 6 mm
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės