Jogos kilimėlis su deivės Lakšmės (Lakshmi) atvaizdu, dangaus žydrumo
Jogos kilimėlis Lakshmi, žydras
  • Jogos kilimėlis Lakshmi, žydras

Jogos kilimėlis su deivės Lakšmės (Lakshmi) atvaizdu, dangaus žydrumo

Minkštas, patvarus, neslystančio paviršiaus alyvuogių ar šokolado spalvos jogos kilimėlis, idealiai tinkantis kasdieniams jogos užsiėmimams. Lengvas ir kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti bet kur su savimi.

2499 €
Prieinamumas: Pristatymas per 10-14 d.
Prekės kodas: 4373

Deivė Lakšmė (Lakshmi) yra hinduistų grožio, meilės, laimės deivė. Dievo Višnaus žmona, Kamos (induistų meilės dievo) motina. Vaizduojama sėdinti ant lotoso žiedo, kurį induistai laiko šios deivės simboliu. Rudenį švenčiama Lakšmei skirta šventė – Divalis.

Ar smagu būtų turėti Lakšmę, grožio, gausos ir gerovės deivę, kuri visada arti jūsų būtų per jogos pratimus? Dievų linijos jogos kilimėlis, su meile išpieštu deivės Lakšmės atvaizdu, visada lydės jus jūsų jogos užsiėmimų metu !

Šie ekologiškai pagaminti jogos kilimėliai yra ir labai draugiški žmogaus odai. Lakšmi kilimėlis turi stabilų, neslidų paviršių ir yra lengvas, taip pat iš labai patvarios medžiagos. Dėl specialaus gamybos proceso, jis atitinka net aukščiausius reikalavimus lietimuisi su oda. Tai labai populiarus ir aukštos kokybės jogos kilimėlis, kuris puikiai izoliuoja nuo žemės ir gali būti suvyniotas arba sulankstytas atliekant savo jogos pratimus.

Jogos kilimėlis "Lakšmė" yra pagamintas be AZO (tirpiklių) ir be DOP (benzenas plastifikatoriuose); taip pat be ftalatų ir sunkiųjų metal.

Lakshmi jogos kilimėlis yra plaunamas ir išliks su jumis labai ilgą laiką.

Spausdintas simbolis: deivė Lakšmė.

Matmenys: 183 cm x 61 cm x 4 mm

Svoris: apie 1,1 kg

Matmenys: 183 cm x 61 cm x 4 mm

Spalva: dangaus žydrumo.

 

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris:
700 g
Matmenys:
173 cm x 61 cm x 5 mm
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės