Katalogas
Jogos kilimėlis su piešiniu Iindian Flower, 4mm
Jogos kilimėlis su piešiniu INDIAN FLOWER
  • Jogos kilimėlis su piešiniu INDIAN FLOWER
  • Jogos kilimėlis su piešiniu INDIAN FLOWER
  • Jogos kilimėlis su piešiniu INDIAN FLOWER
  • Jogos kilimėlis su piešiniu INDIAN FLOWER

Jogos kilimėlis su piešiniu Iindian Flower, 4mm

Minkštas, patvarus, neslystančio paviršiaus alyvuogių ar šokolado spalvos jogos kilimėlis, idealiai tinkantis kasdieniams jogos užsiėmimams. Lengvas ir kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti bet kur su savimi.

3490 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 34 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 34 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 1,02 €.

Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 4416

Jogos kilimėlis su Indijos gėlės piešiniu pasižymi švelniu gėlių dizainu, suteikiančiu ypatingą įkvėpimą. Šis nuostabiai atrodantis jogos kilimėlis suteik Indijos pojūtį bet kuriai jogos studijai ar jogos kambariui. Tapkite gėlių vaiku su joga ir Indijos gėlėmis!

Šie ekologiškai pagaminti jogos kilimėliai yra ir labai draugiški žmogaus odai. Kilimėlis turi stabilų, neslidų paviršių ir yra lengvas, taip pat iš labai patvarios medžiagos. Dėl specialaus gamybos proceso, jis atitinka net aukščiausius reikalavimus lietimuisi su oda. Tai labai populiarus ir aukštos kokybės jogos kilimėlis, kuris puikiai izoliuoja nuo žemės ir gali būti suvyniotas arba sulankstytas atliekant savo jogos pratimus.

Jogos kilimėlis yra pagamintas be AZO (tirpiklių) ir be DOP (benzenas plastifikatoriuose); taip pat be ftalatų ir sunkiųjų metal.

Šis jogos kilimėlis yra plaunamas ir išliks su jumis labai ilgą laiką.

Spausdintas simbolis: Indijos gėlė.

Matmenys: 183 cm x 61 cm x 4 mm

Svoris: apie 1,2 kg

Spalva: tamsiai raudona (bordo) su geltona.

Gamintojo šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
1.1 kg
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės