Katalogas
Jogos kilimėlis Sri Yantra, Yogistar, 4mm
Jogos kilimėlis Sri Yantra, Yogistar
  • Jogos kilimėlis Sri Yantra, Yogistar
  • Jogos kilimėlis Sri Yantra, Yogistar

Jogos kilimėlis Sri Yantra, Yogistar, 4mm

Jogos kilimėlis Sri Yantra yra ypatingas: Sri Yantra yra laikomas dieviškuoju simboliu ir yra puikus bei universalus meditacijos objektas.

Kilimėlis minkštas, patvarus ir turi neslystantį paviršių, idealiai tinkantis kasdieniams jogos užsiėmimams. Lengvas ir kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti bet kur su savimi. 

Įvairių spalvų.

3290 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 32 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 32 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,96 €.

Prieinamumas: Pristatymas per 15-30 d.
Prekės kodas: 4398/4399
Spalva

Jogos kilimėlis "Šri Yantra" yra ypatingas jogos kilimėlis ypatingiems žmonėms: Šri Yantra susideda iš devynių sudėtingai tarpusavyje sujungtų trikampių, simbolizuojančių deivę Tripura Sundari. Tuo pačiu metu, į viršų nukreipti ženklo trikampiai simbolizuoja Šiva (vyro energiją), o žemyn nukreipti trikampiai atstovauja Shakti (moterų energiją). Šri Yantra yra svarbus simbolis Šri Vidya tradicijoje ir yra puikus, universalus meditacijos objektas.

Jogos kilimėlio pagrindas yra ekologiškas bei skirtas odos patogumui. Jis turi stabilų, neslidų paviršių ir yra lengvas, taip pat iš patvarios medžiagos. Šios aukštos kokybės standartų jogos kilimėlis gerai izoliuoja nuo šaltų grindų ir gali būti išyniojamas ar sulankstomas, kad palaikyti visas jogos pozas.

Jogos kilimėlis "Šri Yantra" yra pagamintas iš PVC*.

* be AZO (tirpiklių) ir be DOP (benzenas plastifikatoriuose); taip pat be ftalatų ir sunkiųjų metalų.

Spausdintas simbolis: Šri Yantra (spausdinimo spalva: balta)

Matmenys: 183 cm x 61 cm x 4 mm

Svoris: apie 1,1 kg

Spalva: turkio arba grafito (pilka).

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
1.1 kg
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės