Katalogas
Jogos kilimėlis su dievybės Ganesha atvaizdu
Prekės ženklas: Yogistar
Jogos kilimėlis su Ganesha dievo atvaizdu
  • Jogos kilimėlis su Ganesha dievo atvaizdu

Jogos kilimėlis su dievybės Ganesha atvaizdu

Prekės ženklas: Yogistar

Minkštas, patvarus, neslystančio paviršiaus alyvuogių ar šokolado spalvos jogos kilimėlis, idealiai tinkantis kasdieniams jogos užsiėmimams. Lengvas ir kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti bet kur su savimi.

3290 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 32 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 32 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 0,96 €.

Prieinamumas: Pristatymas per 15-30 d.
Prekės kodas: 4370/4372
Spalva

Ganeša (Ganesha) -  sėkmės Dievas ir blogio bei kliūčių naikintojas. Taip pat jis garbinamas kaip išsimokslinimo, žinių, išminties ir turto dievas. Iš tiesų Ganeša yra vienas iš penkių svarbiausių indų dievybių (kiti keturi yra Brahma, Višnu, Šiva ir Durga).

Ar smagu būtų turėti Ganešą, visų kliūčių naikintoją su dramblio galva, kuris visada arti jūsų būtų per jogos pratimus? Dievų linijos jogos kilimėlis, su meile išpieštu Ganeša atvaizdu, visada lydės jus jūsų jogos užsiėmimų metu !

Šie ekologiškai pagaminti jogos kilimėliai yra ir labai draugiški žmogaus odai. Ganeša kilimėlis turi stabilų, neslidų paviršių ir yra lengvas, taip pat iš labai patvarios medžiagos. Dėl specialaus gamybos proceso, jis atitinka net aukščiausius reikalavimus lietimuisi su oda. Tai labai populiarus ir aukštos kokybės jogos kilimėlis, kuris puikiai izoliuoja nuo žemės ir gali būti suvyniotas arba sulankstytas atliekant savo jogos pratimus.

Jogos kilimėlis yra pagamintas be AZO (tirpiklių) ir be DOP (benzenas plastifikatoriuose); taip pat be ftalatų ir sunkiųjų metal.

Kilimėlis yra plaunamas ir išliks su jumis labai ilgą laiką.

Spausdintas simbolis: Ganeša dievas.

Matmenys: 183 cm x 61 cm x 4 mm

Svoris: apie 1,1 kg

Spalva: Alyvuogių arba šokoladinė.

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
1.1 kg
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės