Katalogas
Jogos kilimėlis Shiva, tamsiai raudonas
Prekės ženklas: Yogistar
Jogos kilimėlis Shiva, tamsiai raudonos spalvos
  • Jogos kilimėlis Shiva, tamsiai raudonos spalvos

Jogos kilimėlis Shiva, tamsiai raudonas

Prekės ženklas: Yogistar

Minkštas, patvarus, neslystančio paviršiaus alyvuogių ar šokolado spalvos jogos kilimėlis, idealiai tinkantis kasdieniams jogos užsiėmimams. Lengvas ir kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti bet kur su savimi.

3490 €

Pirkdami šią prekę Jūs galite gauti 34 lojalumo taškų lojalumo taškų. Jūsų krepšelyje iš viso bus 34 lojalumo taškų , kuriuos galėsite konvertuoti į nuolaidų kodą, kurio vertė 1,02 €.

Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: 4345

Šiva (sanskritu: शिव, oficialioje IAST transliteracijoje: Śiva, „geradaris“, „atnešantis laimę“) – vienas populiariausių hinduizmo dievų.

Šiva yra vienas iš hindų dievų trejybės, vadinamasis naikintojas. Kiti trejybės dievai Brahma ir Višnus yra laikomi atitinkamai kūrėju ir sergėtoju. Šiva – naikintojas ne blogąja prasme, jis yra blogio naikintojas, vaizduojamas teigiama prasme. Šivos pasekėjai vadinami šaivais (šivaitais). Šiva drauge su kitais dviem hindų dievais sudaro trejybę, vadinamą Trimūrčiu.

Ar smagu būtų turėti Šivą, dievų aplinkos jogą, kuris visada būtų šalia jūsų per jogos pratimus? Dievų linijos jogos kilimėlis, su meile išpieštu dievo Šiva atvaizdu, visada lydės jus jūsų jogos užsiėmimų metu !

Šie ekologiškai pagaminti jogos kilimėliai yra ir labai draugiški žmogaus odai. Kilimėlis turi stabilų, neslidų paviršių ir yra lengvas, taip pat iš labai patvarios medžiagos. Dėl specialaus gamybos proceso, jis atitinka net aukščiausius reikalavimus lietimuisi su oda. Tai labai populiarus ir aukštos kokybės jogos kilimėlis, kuris puikiai izoliuoja nuo žemės ir gali būti suvyniotas arba sulankstytas atliekant savo jogos pratimus.

Jogos kilimėlis yra pagamintas be AZO (tirpiklių) ir be DOP (benzenas plastifikatoriuose); taip pat be ftalatų ir sunkiųjų metal.

Šis jogos kilimėlis yra plaunamas ir išliks su jumis labai ilgą laiką.

Spausdintas simbolis: dievas Šiva.

Matmenys: 183 cm x 61 cm x 4 mm

Svoris: apie 1,1 kg

Spalva: tamsiai raudona (bordo).

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
1.1 kg
Panašios prekės
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės