Katalogas
Jogos kilimėlis Basic, Yogistar
  • −40%
Jogos kilimėlis Basic, Yogistar
  • Jogos kilimėlis Basic, Yogistar

Jogos kilimėlis Basic, Yogistar

Jogos kilimėlis užtikrina stabilumą ir atsparumą slidžiam paviršiui.

Lengvas ir ilgaamžis, puikiai izoliuojantis nuo šalto paviršiaus.

Gali būti sulenktas ar sulankstytas, kad palaikytų jogos pozas.

Įvairių spalvų.

183 x 61 cm. 4 mm storio.

Pakankamai neslidus atliekant bazinius pratimus.

1494 €
24,90 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 4401-4416
Spalva

Praktiškas įrankis jūsų jogos praktikai ir patirčiai. Tvirtas, neslidus paviršius, geras sukibimas. Iš lengvos ir patvarios medžiagos. Jogos kilimėlis puikiai izoliuoja jūsų kūną nuo grindų, jį galima sulenkti arba sulankstyti, kad palaikyti jogos pozas.

Jogos kilimėlio sudėtyje nėra jokių dažiklių (vadinamųjų "AZO" spalvotų dažų, klasifikuojamų kaip problemiškų) liekanų ir gaminami nenaudojant DNOP (minkštikliai, kurie neatitinka sveikatos apsaugos standarto). Gamyboje naudojami minkštikliai yra sertifikuojami pagal maisto standartus, kurie užtikrina odos darną. Jogos kilimėliai yra išbandyti ir patvirtinti. Jie turi neutralią pH reikšmę. Jie yra neslidūs, patogiai minkšti, lengvai valomi ir plaunami.

Priežiūra: galite valyti jogos kilimėlį tiesiog drėgna šluoste arba nuplaukite jį, galima skalbti ir skalbimo mašinoje ne daugiau kaip 40° temperatūroje, naudojant minkštą ploviklį. Kilimėlis neturėtų būti džiovinamas pakabinus arba džiovyklėje. Kad kilimėlis išdžiūtų, tiesiog padėkite jį plokščiai arba susukite jį su rankšluosčiu viduje. Kad pagerinti puikias neslidžias savybes, galite nuvalykite kilimėlį su drėgna šluoste prieš jį naudojant. Tačiau būkite atsargūs: jei kilimėlis yra per drėgnas, yra slidus pavojus!

Matmenys: 183 x 61 cm. Storis: 4 mm

Svoris: apie 1,3 kg

Spalvos: Įvairios.

Kilmės šalis:
Vokietija
Svoris / Kiekis:
1.25 kg
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės