Katalogas
Akupresūros ir masažo kilimėlis Massage Mat 40x65cm
  • Naujiena
Akupresūros ir masažo kilimėlis Massage Mat 40x65cm
  • Akupresūros ir masažo kilimėlis Massage Mat 40x65cm

Akupresūros ir masažo kilimėlis Massage Mat 40x65cm

Atsigaukite ir atkurkite savo kūno gyvybingumą!

Padeda sumažinti skausmą, įtampą ir stresą. Masažo kilimėlis stimuliuoja raumenų įtampą ir gerina kraujotaką. Panaudojus kilimėlį, į kūną grįžta gaivumas, jėga ir tonusas.

Kilimėlis puikiai tinka tiems, kurie nori visą laiką išlikti energingi! Teikia didelę pagalbą menopauzės ir PMS atvejais, taip pat esant potencijos problemoms. Po 20 minučių naudojimo galite įgauti energijos ir pajusti žvalumą. Kūno kraujotaka yra stimuliuojama, o tai suteikia malonų šilumos pojūtį. Pagerina medžiagų apykaitą ir odos elastingumą.

Kilmės šalis: Kinija

Matmenys: 40 x 68 cm

Spalvos: Violetinė arba juoda

1990 €
Prieinamumas: Prekės su šiomis savybėmis (kiekis, spalva, svoris) neturime, pasirinkite kitą savybę
Prekės kodas: HLV-7051
Spalva

Akupresūros technika remiasi senoviniais akupunktūros ir kinų medicinos principais. Taškinis masažas naudojamas skausmui ir įvairių ligų simptomams malšinti, o plastikiniai spygliai suteikia nuostabų masažo efektą namuose. Masažo kilimėlio naudojimas pagerina viso organizmo medžiagų apykaitos procesus, pagreitina ląstelių apykaitą, padidina endokrininių liaukų sekreciją, pagerina leukocitų ir limfocitų apsauginę funkciją. Jis blokuoja patologinius impulsus, kurie yra importuojami į nervų centrą, aktyvina visų audinių ir organų funkcijas ir gerina sveikatą. Kilimėlis naudojamas taip pat siekiant pagerinti protinę veiklą, reguliuoti visas kūno sistemas. Tai padeda kūnui ir protui pailsėti ir pasikrauti gera nuotaika, suteikia psichologinį pasitikėjimą sveikimu, padidina optimistinę nuotaiką, palengvina pesimizmą ir nervinę įtampą.

Akupresūrinio kilimėlio naudojimo rezultatai: padeda atkurti jėgą ir energiją, malšina skausmus, raumenų įtampą ir mažina stresą. Reguliarus kilimėlio naudojimas gali padėti atsipalaiduoti ir išvengti sveikatos problemų. Suaktyvėja organizme gaminami peptidiniai hormonai, kurie turi nuskausminamąjį ir stresą malšinantį poveikį.

Kilimėlį galima naudoti bet kada ir bet kur - tiek namuose, tiek darbe, jei norite pajusti energijos antplūdį, taip pat nedelsiant palengvinti įtampą ir skausmą įvairiose kūno vietose. Puikus efektas pasiekiamas naudojant kilimėlį prieš miegą, nes jis pašalina stresą ir užtikrina gilų, gilų miegą. Stimuliuoja biologiškai aktyvius stuburo ir nugaros raumenų taškus, kurie padeda visiškai atsipalaiduoti. Tai padeda numalšinti kaklo ir nugaros skausmus, palengvinti raumenų įtampą. Įtempti diafragmos ir kvėpavimo sistemos raumenys yra atsipalaidavę.

Naudojimas: iš pradžių kilimėlis gali sukelti nedidelį diskomfortą sąlyčio vietose, tačiau po kelių minučių jis išnyksta - kūno svoris tolygiai pasiskirsto po visus taškus, kad naudojimas būtų maksimaliai efektyvus ir patogus. Kad išvengtumėte diskomforto, per pirmuosius keletą užsiėmimų ant kilimėlio galima uždėti ploną medvilninį audinį. Masažo kilimėlį galima naudoti įvairiai: nugarai, pilvui, sėdmenims, taip pat pėdoms (pvz pasidėti jį ir atsistoti basomis valantis dantis vonioje ar tiesiog pastovėti).

Kilmės šalis:
Kinija
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės