Aliejus nosiai Anu Thailam, Sree Sankara, 10 ml
Nosies aliejus Anu Thailam, Sree Sankara, 10 ml
  • Nosies aliejus Anu Thailam, Sree Sankara, 10 ml
  • Aliejus nosiai Anu Thailam, Sree Sankara, 10 ml
  • Nosies aliejus Anu Thailam, Sree Sankara, 10 ml

Aliejus nosiai Anu Thailam, Sree Sankara, 10 ml

Aukščiausios kokybės tradicinis ajurvedinis nosies aliejus,

lengvinantis nosies vidinės srities bei galvos srities negalavimus.

699 €
Prieinamumas: 23 Vnt.
Prekės kodas: 7010

Tai puikus tradicinis aliejus galvos srities ligų profilaktikai ir lengvinimui. Keletas šio aliejaus lašų gali padėti greitai sumažinti net gana stiprius galvos skausmus, kurie dažniausiai malšinami stipriais vaistais.

Anu Thailam aliejus tradiciškai Indijoje naudojamas kaip nosies lašai sergant ausies-gerklės-nosies ligomis. Rekomenduojama jį naudoti esant: chroniškiems ir pastoviems galvos skausmams (migrenai), chroniškai slogai ir sinusitui, chroniškam otitui, regėjimo pablogėjimui, plaukų slinkimui ir žilimui, veido nervo paralyžiui, atsiradus veido ir kaklo srityje raukšlėms, jausmų srities organų darbo susilpnėjimui ir esant kitiems galvos srities negalavimams.

Naudojimo būdas:

Įlašinkite 2-3 lašus į kiekvieną nosies šnervę ryte ir vakare. Prieš lašinant rekomenduojama pašildyti iki maždaug 40° C. Lašai turėtų būti šilti, bet ne karšti. Užspaudę vieną šnervę, lašinkite į kitą ir padarykite keletą gilių įkvėpimų, kad lašai nutekėtų į sinusus. Atsipalaiduokite keletą minučių ir masažuokite nosį, kaktą bei sritį aplink nosį.

Norint išvalyti ausis, pagerinti klausą, atsikratyti spengimo ausyse, skausmo ir niežulio: gulėkite ant šono, įlašinkite keletą lašų šilto aliejaus į ausies angą, masažuokite ausų sritį, paimkite ausies ragelį ir švelniai tempkite jį apvaliais judesiais, tada pailsėkite 15 minučių ir pasisukite į kitą pusę, aliejaus perteklius tegu išteka iš ausies. Pakartokite šią procedūrą su kita ausimi.

Įspėjimai: rekomenduojama lašinti aliejų gulint ir nerekomenduojama staigiai pakilti. Fizinio ir psicho-emocinio streso taip pat reikėtų vengti bent 30 minučių po injekcijos, nes vaistinės medžiagos palaipsniui įsiskverbia į sinusus ir valo kanalus.

Nedarykite šios procedūros kūdikiams su dehidratacija, žmonėms, patiriantiems sunkios panikos ir baimės būsenas, neatlikite procedūros iškart po vonios. Nėščios moterys taip pat turi būti atsargios.

Šalutinio poveikio nėra.

Sudėtis (INCI):
Sesamum Indicum Oil, Caprae Lac, Aegle Marmelos, Asparagus Racemosus, Berberis Aristata, Cedrus Deodara, Cinnamomum Zeylanicum, Coleus Vettiverides, Curcuma Zedoaria, Cyperus Rotundus, Desmodium Gangeticum, Elettaria Cardamomum, Embelia Ribes, Glycyrrhiza Glabra, Hemidesmus Indicus, Holostemma Annulare, Nelumbo Nucifera, Phoenix Humilis, Piper Auranticum, Pseudarthria Viscida, Saccharum Officinarum, Santalum Album, Sida Retusa, Solanum Indicum, Solanum Xanthocarpum, Vetiveria Zizanoides.

Kiekis: 10 ml

P.S. Pipetę pirmą kartą atidarius buteliuką reikia patraukti, kad visa išsitrauktų (kitaip neveiks).

Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
10 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės