Katalogas
Knyga "ISKCON šventieji"
  • −50%
Knyga "ISKCON šventieji"
  • Knyga "ISKCON šventieji"
  • Knyga "ISKCON šventieji"

Knyga "ISKCON šventieji"

Dvylikos puikių vaišnavų, A.Č. Bhaktivedanta Svamio Prabhupada mokinių, gyvenimo aprašymas.

A.Č. Bhaktivedanta Svamis Prabhupada (1896 m. rugsėjo 1 d. – 1977 m. lapkričio 14 d., tėvų duotas vardas Abhajus Čaranas De, įšventinimo vardas Abhajus Čaranaravinda) – reikšminga asmenybė hinduizme XX amžiuje, Gaudija vaišnavų tradicijos dvasinis mokytojas, Tarptautinės Krišnos Sąmonės bendrijos įkūrėjas.

995 €
19,90 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 9786099592428

Didžiųjų šventųjų gyvenimas yra pripildytas savito atsidavimo guru ir Krišnai. Jis pilnas didingumo ir herojiškumo. Aukodami savo asmeninius interesus kitų labui, šie vaišnavai visokeriopai tarnauja Viešpačiui.

Toks savęs pamiršimas kažkam gali atrodyti pernelyg didelis, ekstremalus ar net fanatiškas. Tačiau taip nėra.

Savo nuoširdžios tarnystės metu jie veikia ryžtingai ir tuo pačiu metu natūraliai, tik todėl, kad negali kitaip elgtis. Iš meilės ir nuolankumo, grynieji Viešpaties bhaktai kartais aukojasi, kad patenkintų guru ir Krišną. Tikroji meilė visada reiškia savąją auką. Tai pasireiškia tuo, kad žmogus pamiršta save, visiškai atsiduoda savo meilės objektui. Kai žmogus, pamiršęs apie savanaudiškus smulkius interesus, visą savo meilę nukreipia į Krišną, laimės šaltinį, jis išgyvena palaimą. Veikiamas nesavanaudiškos meilės, toks žmogus pamiršta save ir pasiekia Krišną.

Tokia meilė suteikia jam ypatingą dvasinę jėgą ir įkvėpimą, leidžiantį jam veikti neapsiribojant žmogaus galimybėmis. Aukodamas neatidėliotinus išorinio materialiojo pasaulio interesus, žmogus randa gilų dvasios pasaulio pasaulį ir laimę.

Krišnos ištikimiausių bhaktų išėjimo iš šio pasaulio aplinkybės visada yra labai palankios. Tai liudija apie jų gyvenimo sėkmę ir sugrįžimą į dvasinius namus.

Mūsų sąmonė mus veda į atitinkamą vietą. ISKCON šventųjų sąmonė mirties metu buvo visiškai orientuota į Krišną ir Šrilą Prabhupadą. Galime su įsitikinimu sakyti, kad kiekvienas iš jų toliau tarnauja Šrilai Prabhupadai, kur jis bebūtų. Ir kai toks išskirtinis bhaktas palieka kūną, kartais galima net pajausti kaip didieji vaišnavai, Šrila Prabhupada ir pats Krišna asmeniškai sveikina savo mylimą sielą...

Kilmės šalis:
Lietuva
Svoris / Kiekis:
500 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės