Katalogas
Čiavanprašas Chywanaprash, Kerala Ayurveda, 250g
  • Naujiena
Čiavanprašas Chywanaprash, Kerala Ayurveda, 250g
  • Čiavanprašas Chywanaprash, Kerala Ayurveda, 250g

Čiavanprašas Chywanaprash, Kerala Ayurveda, 250g

Amla vaisiaus džemas su žolelėmis, vaisiais ir prieskoniais. 

2490 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: NBP444-0464

Indijoje čiavanprašas yra vertinamas jau šimtmečius. Ajurvedoje tai yra maisto papildas

Chyavanprash  turi ypatingai subalansuojančias savybes - tai raminantis ir subalansuojantis maisto papildas visai šeimai. Ypač naudingos savybės yra natūralus vitaminas C, labai koncentruotas Amla vaisiuje, ir atrinktos ayurvedinės žolės. Dėl natūralių ingredientų, kurie buvo tirti ir įrodyti per tūkstančius metų, „Chyavanprash“ labai titinka visų amžiaus grupių žmonėms.

Klasikinėje Ajurvedos tradicijoje Chyavanprash priklauso vadinamosioms Rasayanoms (šis žodis susideda iš žodžių Rasa ir Ayana). Rasa kaip kūno judėjimo skystis gaminamas virškinimo metu ir turi maitinančių savybių visiems audiniams. Ajurvedoje išskiriami šie audiniai (Dathus): Rasa (plazma), Rakta (kraujas), Mamsa (raumenys), Medas (riebalai), Asthi (kaulai), Majja (kaulų čiulpai) ir Shukra (nervų ir reprodukcinis audinys). .

Ayana reiškia, kad Dhatus yra gerai maitinamas ir sveikas. Todėl išties Rasajana - palaima visam kūnui.

„Chyavanprash“ yra autentiškas Ajurvedos maisto papildas, turintis daug istorinių nuorodų ir legendų. Pirmieji šaltiniai rodo, kad „Chyavanprash“ siekia daugiau nei 3000 metų prieš mūsų erą. Pagal senąjį Ajurvedos tekstą "Čaraką Samhitą", pirmąjį ir seniausią Ajurvedos raštą, Chyavanprash gali ir turi būti vartojamas kasdien..

Vartojimas: po 2 šaukštelius ryte ir vakare. Ištirpinkite šį kiekį karštame vandenyje  ir pasigaminti skanų šildantį gėrimą. Tinka įmaišyti į karštą pieną ar žolelių arbatą. Puikus tonikas vaikams (5-12 metų) - po 1 arbatinį šaukštelį du kartus per dieną.

Sudėtis: Amalaki (Emblicia officinalis), Bilva (Aegle marmelos), Pippali (Piper longum), Gokshura (Tribulus terrestris), Draksha (Vitis vinifera), Haritaki (Terminalia chebula), Guduchi (Tinospora cordifolia), Musta (Cyperus rotundus), Ela (Elettaria cardamomum), Chandana (Santalum album), Vasa (Adhatoda vasica)

Alergenai: sudėtyje pažymėti paryškintai.

Kilmės šalis: Indija

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje vietoje

Grynasis kiekis: 250 g

Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės

Gamintojas: Karinkada Ayurveda, Austrija

Kūno tipas (doša):
Vata / Pita / Kapha
Kilmės šalis:
Austrija
Indija
Svoris / Kiekis:
250 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės