Muilas su nimbamedžiu DermoViva, Vatika Dabur, 115g
Muilas su nimbamedžiu DermoViva, Vatika Dabur, 115g
  • Muilas su nimbamedžiu DermoViva, Vatika Dabur, 115g
  • Muilas su nimbamedžiu DermoViva, Vatika Dabur, 115g

Muilas su nimbamedžiu DermoViva, Vatika Dabur, 115g

Nimbamedis vaidina svarbų vaidmenį Ajurvedoje (tradicinėje Indijos sistemoje) ir, kaip manoma, turi terapinių savybių, gydant daugybę problemų. Visai neseniai moksliniai tyrimai parodė, kad ekstraktai iš įvairių nimbamedžio dalių turi antibakterinių, priešgrybelinių, antivirusinių ir daugybę kitų naudingų savybių.

379 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 10363

"Vatika DermoViva Naturals Neem" muilas yra "Premium" kokybės muilas, kurį gamina vienas iš didžiausių ajurvedinių produktų gamintojų "Dabur". Teigiamos šio "Dabur Neem" muilo savybės yra gautos panaudojant nimbamedžio ekstraktus (botaninis pavadinimas: Azadirachta Indica). Nimbamedis vaidina svarbų vaidmenį Ajurvedoje (tradicinėje Indijos sistemoje) ir, kaip manoma, turi terapinių savybių, gydant daugybę problemų. Visai neseniai moksliniai tyrimai parodė, kad ekstraktai iš įvairių nimbamedžio dalių turi antibakterinių, priešgrybelinių, antivirusinių ir daugybę kitų naudingų savybių.

"Neem" ekstraktai, rozmarinų lapai, cinamono lapai ir muskato aliejus siūlo papildomą kūno priežiūrą "Dabur Vatika" DermoViva Naturals Neem muile. Šiame muile nėra jokių kenksmingų junginių ar cheminių medžiagų. Visi junginiai ir ingredientai, kurie yra naudojami preparate, yra patvirtinti JAV FDA naudojamiems asmeninės priežiūros produktams ir atitinka ES Kosmetikos direktyvą.

Dabur Vatika DermoViva Neem muilo savybės gali būti labai naudingos kasdieniame gyvenime. Be nimbamedžio savybių, kokoso rūgštis (kurioje yra laurino rūgštis) ir EDTA taip pat palaiko šio natūralaus muilo sveikatingumo aspektus. Tai užtikrina veiksmingą apsaugą ir suteikia puikią odos valymo naudą.

Dabur Vatika DermoViva Naturals Neem muilas turi malonią žolelių kvapą ir gerai išvalo. Tai yra puikus pasirinkimas kasdieniam kūno priežiūrai ir suteikia papildomos naudos iš "Neem" kartu su maloniu žolelių aromatu.

Sudėtis (INCI): Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Glycerin, Aqua, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA, Coconut Acid, Azadirachta Indica (Neem) Extract, Myristica Fragrans (Nutmeg) Kernel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Disodium EDTA, Butylated Hydroxy Toluene (BHT), Cl 75810 (Chlorophyllin-Copper Complex).

Kilmės šalis:
Indija
Svoris:
115 g
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės