Swadhistana čakros muilas, Fiore D'Oriente, 70g
Swadhistana čakros muilas  Fiore D'Oriente, 70 g.
  • Swadhistana čakros muilas  Fiore D'Oriente, 70 g.
  • Swadhistana čakros muilas  Fiore D'Oriente, 70 g.
  • Swadhistana čakros muilas  Fiore D'Oriente, 70 g.

Swadhistana čakros muilas, Fiore D'Oriente, 70g

Nuostabaus aromato rankų darbo muilas skirtas visiems odos tipams. 

Fiore D’Oriente Chakra muilas Swadisthana – 2-oji čakra (seksualinė / sakralinė čakra).
Svadhišthana veikia jausmus, norus, kūrybą.

499 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: 7201

Rankų darbo muilas pagamintas pagal senovės tradiciją. Alyvuogių, palmių ir kokosų aliejus drėkina ir maitina odą, eteriniai aliejai suteikia ypatingo aromato. 

Sakralinė čakra sanskrito kalba vadinasi Svadhišthana (arba Svadhistana). Sakralinė čakra yra gyvybinės energijos saugykla, emocijų, malonumo ir kūrybingumo centras. Ji atsako už tai ar mėgaujamės gyvenimu, ar išreiškiame savo tikrąjį aš. Taip pat šio energetinio centro veikla lemia ar lengvai užmezgame ir išlaikome santykius ar esame vieniši, ar leidžiame sau gauti tai, ko norime gyvenime, ar jaučiamės neverti.

Fiore d'Oriente chakra natūralus muilas yra pagamintas rankomis laikantis senovinių tradicijų principų. Tradiciniam muilo gamybos procesui nereikalinga aukšta temperatūra, o glicerino turtingas, kreminis ir minkštasis muilas gaminamas.

"Fiore d'Oriente Chakra" muilas apima veikliąsias medžiagas iš virtų žolelių, smulkintų aliejų, alyvuogių, delno ir kokosų aliejų, kad maitintų ir hidratuotų jūsų odą. OROIL natūralūs eteriniai aliejai suteikia šiam Chakros muilui pripažintą pakartotinį balansavimo jėgą. Chakros muiluose yra 30% alyvuogių aliejaus ir 2% eterinių aliejų.

Sudėtis (INCI): Cocos nucifera, Olea europea, Aqua, Elaeis guineensis, Sodium Hydroxide, Triticum vulgare, Cinnamomum zeylanicum, Limonene, Linalool, Eugenol, Amyl cinnamal, Curcuma longa, Mel.

  

Kilmės šalis:
Italija
Veganams tinkama:
Taip
Svoris:
100 g
Kiekis:
1 vnt.
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės