Katalogas
Skystas muilas-prausiklis, ekologiškas Aleppo, 350ml
  • Naujiena
Skystas muilas-prausiklis, ekologiškas Aleppo, 350ml
  • Skystas muilas-prausiklis, ekologiškas Aleppo, 350ml

Skystas muilas-prausiklis, ekologiškas Aleppo, 350ml

Aleppo skystas muilas-prausiklis gaminamas pagal tradicinę „Aleppo“ muilo receptūrą iš alyvuogių ir lauro lapų aliejaus. Šis muilas ramina, drėkina ir ypatingai prižiūri jautrią sausą ar atopinę kūno odą ir galvos odą.

890 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: PI021090

Aleppo skystas muilas-prausiklis gaminamas pagal tradicinę „Aleppo“ muilo receptūrą iš alyvuogių ir lauro lapų aliejaus. Šis muilas ramina, drėkina ir ypatingai prižiūri jautrią sausą ar atopinę kūno odą ir galvos odą.

Kūno prausiklis: skystas muilas dvi dienas verdamas tradicine praktika, prižiūrimas originalaus sirų virimo meistro iš Alepo. Jo gamybai naudojamas tik aukštos kokybės aliejus, toks kaip aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, laurų aliejus, kokosų aliejus ir juodgrūdžių sėklų aliejus. Muilas turi natūralų gliceriną, atsirandantį gamybos procese. Nenaudojama jokių gyvūninių riebalų, parabenų, dažiklių ar sintetinių tensidų. Galutiniai produktai nėra bandomi su gyvūnais.

Išvaizda: geltona, žalia ir ruda, vidutinio klampumo, žvilganti arba šiek tiek drumsta. Žemesnėje temperatūroje galimas natūralus kristalizavimas.

Kvapas: muilas su tipiška gaivaus lauro aliejaus skonio nata. Muilas gaminamas su skirtingais kvapais.

Kaip naudoti: naudokite kasdien prausdamiesi po dušu ar vonioje. Tepkite muilą ir švelniai pamasažuokite prieš skalaudami švariu vandeniu.

Tinka visų tipų odai.

Išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis.

Ingredientai (INCI): Purified water, Olea Europaea (olive fruit oil), Potassium Hydroxide, Laurus Nobilis oil(laurel fruit oil), Coconut nucifera oil, Coco glucoside, Betain, Tocopherol (Vitamine E), Sodium Chloride, Benzyl alcohol.

ECOCERT Cosmos ekologiškas sertifikatas.

Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
350 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės