Katalogas
Maisto papildas Hair Growth Formula, ekologiškas, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas "Hair Growth Formula", ekologiškas, Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Hair Growth Formula", ekologiškas, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas Hair Growth Formula, ekologiškas, Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Hair Growth Formula -  tai ajurvedinių žolelių formulė plaukų sveikatai palaikyti. Šis natūralių žolelių mišinys padeda spręsti su plaukais kylančias problemas ir šalina jų priežastis.

Vata - Pitta — Kapha =  

1790 €
Prieinamumas: 4 Vnt.
Prekės kodas: 8902556342305

Hair Growth Formula -  tai ajurvedinių žolelių formulė plaukų sveikatai palaikyti. Šis natūralių žolelių mišinys padeda spręsti su plaukais kylančias problemas ir šalina jų priežastis.

Hair Growth Formula subalansuoja visas tris energijas: satvos, radžaso ir tamaso kūne, o taip pat balansuoja kūne ir visas tris došas —  Vata, Pita, Kapha.

Plaukų augimo formulė taip pat palaiko sveiką kraujo apytaką galvos odoje.

Hair Growth Formula yra augalinės kilmės produktas kapsulės formoje ir yra 100% natūralus. Šiame vaistažolių rinkinyje yra tokių žolelių kaip Yasastimedhu, Ashwagandha, Bhumi amla, Brahmi, Amalaki ir Bringaraj bei jų ekstraktai. Ši natūrali plaukų stiprinimo formulė padeda išvengti plaukų retėjimo ir plaukų slinkimo, taip pat apsaugoti nuo priešlaikinio plaukų žilimo.

Šiam maisto papildui gaminti naudojami 100% natūralūs standartizuoti geriausių ajurvedinių žolelių ekstraktai, skirti palaikyti plaukų augimą, kuris sėkmingai išlaiko kokybės, kiekybės ir stiprumo testą. Ekstraktai supakuoti į vegetariškas kapsules - po 500 mg standartizuotų ekstraktų kiekvienoje kapsulėje.

Sudėtis: 100% standartizuotas ekstraktas, kiekvienoje kapsulėje yra:

100 mg Phyllanthus niruri ekstrakto (kreivasis lapainis, Chanca Piedra, Bhumi Amla) - 10:1,
100 mg Eclipta alba (gulčioji grąžulė, Bhringaraj) ekstrakto - 10:1,
100 mg Emblika officinalis (indiškas lapainis, Amalaki) ekstrakto - 4: 1,
100 mg Bacopa monnieri (mėlynžiedė taškuonė, Brahmi) ekstrakto - 8: 1.
50 mg Glycerrhaza glabra (paprastasis saldymedis) ekstrakto - 5: 1,
50 mg Withania Somnifera (migdomoji vitanija, Ašvaganda) ekstrakto - 10:1,

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Grynasis kiekis: 30 g (1 kapsulė po 500 mg)

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną, pusvalandis po valgio, užsigeriant stikline vandens. Rekomenduojama vartoti bent 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Vata - Pitta — Kapha =

   

   

Rekomenduojama
Inkstams ir šlapimo sistemai
Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Svoris / Kiekis:
30g
Kiekis:
60 kapsulių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės