Katalogas
Maisto papildas Immune Booster, Planet Ayurveda, ekologiškas, 60 kapsulių
Maisto papildas "Imuniteto stiprintojas" (Immune Booster), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Imuniteto stiprintojas" (Immune Booster), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Imuniteto stiprintojas" (Immune Booster), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Imuniteto stiprintojas" (Immune Booster), Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas Immune Booster, Planet Ayurveda, ekologiškas, 60 kapsulių

Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų

100 % natūralios kilmės produktas

Sukurtas Ajurvedos ekspertų

Ajurvedinių žolelių kompleksas skirtas imunitetui stiprinti

100% vegetarinė ir veganiška formulė

1790 €
Prieinamumas: 19 Vnt.
Prekės kodas: 890543534676

Vata = Pitta = Kapha =

Immune Booster padeda subalansuoti visas ajurvedines došas; vata, Pita, Kapha.

Immune Booster padeda greitai sustiprinti natūralų imunitetą. Tai labai naudinga vaikams, patiriantiems uždegimo recidyvus, gerklės, sinusų infekcijas.

Immune Booster puikiai tinka sergantiesiems astma, moterims, linkusioms į pasikartojančius šlapimo takų uždegimus, visiems, kurių imunitetas susilpnėjęs.

* Galvijų priešpienis padeda kurti labai stiprią imuninę sistemą.

Natūralios žolelės, esančios formulėje Immune Booster, padeda valyti organizmo sistemą nuo laisvųjų radikalų ir toksinų. Kartu jos padeda suteikti jėgų ląstelių gynybos mechanizmams kovoti su įvairiais negalavimais.

Sudedamosios dalys: Vynuogių sėklų ektraktas (Vitis vinifera) - 200 mg; galvijų priešpienio ekstaktas - 200 mg; kreivojo lapainio vaisių (Chanca Piedra, Phyllanthus niruri) ekstraktas - 50 mg; indiškojo lapainio Amalaki vaisių (Emblica officinalis) - 50 mg.

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules du kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti pagal poreikį.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Jei esate nėščia, žindymo laikotarpiu arba vartojate vaistų, prieš vartodami vaistą pasitarkite su gydytoju. Jei pasireiškė šalutinis poveikis, pasitarkite su gydytoju.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė 500 mg)

Geriausia iki: žr.pakuotės apačioje.

Gamintojas: Planet Ayurveda, Indija

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Rekomenduojama
Imunitetui
Kvėpavimo sistemai
Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
60 kapsulių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės