Katalogas
Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Himalaya, 60 kapsulių
Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha),Himalaya, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha),Himalaya, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Ašvaganda" Planet Ayurveda N60

Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Himalaya, 60 kapsulių

250 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės.


Ašvaganda (Ashwagandha, Migdomoji vitanija) - labai efektyvi ir veiksminga standartizuoto augalų ekstrakto priemonė nuo streso!


Padeda palaikyti gerą organizmo imuninės ir nervų sistemos funkciją, energijos apykaitą ir organizmo būklę. 

850 €
Prieinamumas: 14 Vnt.
Prekės kodas: 8901138501655

Ašvaganda laikoma pirmos klasės adaptogeniniu toniku ajurvedoje - vienoje iš didžiausių pasaulyje augalinės medicinos sistemoje. Ašvaganda, taip pat žinoma kaip "žiemos vyšnia", padeda gerinti organizmo gebėjimą išlaikyti fizines jėgas ir padeda organizmui prisitaikyti prie įvairių tipų streso. Ašvaganda - tai vaistinis augalas subalansuoti Vata energijai organizme. Vata reguliuoja visą judėjimą organizme, įskaitant nervinių impulsų judėjimą visoje nervų sistemoje. Tai raminantis tonikas, kuri padeda pagerinti fizinę, taip pat psichikinę ištvermę. Jis gali būti rekomenduojamas augantiems vaikams, taip pat senyvo amžiaus žmonėms.

Ašvaganda padeda stiprinti nervų sistemos atsparumą nerviniams stresams, magnetinėms audroms, atmosferos slėgio pokyčiams. Nors ašvaganda laikoma toniku, ji nedidina arterinio spaudimo. 

Šis maisto papildas padeda išsivaduoti iš nerimo, streso ir nuovargio, nuraminti ir sustiprinti nervų sistemą. padeda stiprinti organizmą, slopinti uždegimus, padeda prisitaikyti prie neįprastų sąlygų. Ši ypatinga vaistažolė padeda palaikyti gerą organizmo imuninės ir nervų sistemos funkciją, energijos apykaitą ir organizmo būklę. Migdomoji vitanija rekomenduojama kaip pagalbinė priemonė daugelio negalavimų, kuriuos sukelia šiuolaikinis gyvenimo tempas, šalinimui. 

Kiekvienoje kapsulėje yra 250 mg gryno standartizuoto Ašvaganda augalo ekstrakto.

Grynasis kiekis: 33 g (1 kapsulė po 250 mg). 

Sudedamosios dalys: Migdomosios vitanijos (Withania somnifera) šaknis (100%). Neaktyvieji komponentai: mikrokristalinė celiuliozė(skiediklis), dviejų bazių kalcio fosfato dihidratas (skiediklis), magnio stearatas, koloidinis silicio dioksidas (skiediklis); kapsulė: hidroksipropilmetilceliuliozė (tirštiklis), vanduo.

Sudėtyje nėra laktozės, pieno produktų. 

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

Rekomenduojama
Nervų sistemai
Veganams tinkama:
Taip
Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
60 kapsulių
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės