Ajurvedinis preparatas "Tentex Royal",Himalaya, 60 kapsulių
  • Naujiena
Ajurvedinis preparatas "Tentex Royal",Himalaya, 60 kapsulių
  • Ajurvedinis preparatas "Tentex Royal",Himalaya, 60 kapsulių

Ajurvedinis preparatas "Tentex Royal",Himalaya, 60 kapsulių

„Tentex Royal“ paprastai skiriamas erekcijos disfunkcijos, mažo lytinio potraukio, mažesnio spermatozoidų skaičiaus ir kitų seksualinių problemų sprendimui.

790 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 8901138512088

„Tentex Royal“ pranašumai:

- Erekcijos disfunkcija: preparate esanti „Gokshura“ organizme virsta dehidroepiandrosteronu (DHEA). Tai padeda išplėsti varpos arterijas, todėl padidėja erekcija.

- Spermų skaičius: preparate esančios natūralios žolelės veikia kaip Afrodiziakas. Tai padeda padidinti spermatozoidų skaičių ir spermatozoidų judrumą.

- Pagerinkite seksualinį sugebėjimą: preparatas padeda mažinti seksualines problemas, tokias kaip domėjimosi seksu praradimas, mažas testosterono kiekis ir kt.

Grynasis kiekis: 60 kapsulių  

Sudedamosios dalys (2 kapsulėse)290 mg Asteracantha longifolia, 252 mg vaisių Prunus, 230 mg Blepharis valgomas Crocus sativus gėdos būdas su 28 mg, 200 mg Tribulus terrestris ekstrakto, magnio stearatas, želatina (kapsulės)

Vartojimas2 kapsulės per dieną.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

Kilmės šalis:
Indija
Kiekis:
60 kapsulių
Rekomenduojama
Vyrams
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės