Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250-400 mg augalo ekstrakto ir/arba vien paprastus miltelius iš augalų.

100 % natūralios kilmės Ajurvedos ekspertų sukurtas vegetarinės ir veganiškos formulės produktas.

Ašvaganda (Ashwagandha, migdomoji vitanija, dar vadinama indiškuoju ženšeniu bei žiemos vyšnia) - labai efektyvi ir veiksminga standartizuoto augalų ekstrakto formulė!

Apsaugokite audinius nuo pažeidimų. Apsaugokite bendrą organizmo sveikatą šio antioksidanto dėka.

Sudedamosios dalys: Migdomosios vitanijos (Withania somnifera) šaknies ekstraktas (1:10), kapsulės apvalkalas – augalinė celiuliozė (E460).

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, glitimo, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimassuaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Geresniam efektui pasiekti rekomenduojama vartoti bent 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Jei sergate, geriate vaistus, nėštumo ar žindymo periodu, dėl maisto papildo vartojimo rekomenduojame pasitarti su gydytoju. Nustokite vartoti ir pasitarkite su gydytoju, jei pasireiškė šalutinis poveikis.

Laikyti sausai, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje

Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė - 500 mg, su kapsule 606,7 mg)

Geriausia iki: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Planet Ayurveda, Punjab, Indija

1990 €
Prieinamumas: 16 Vnt.
Prekės kodas: 8909587898777

Vata – Pitta = Kapha +

Bioenergetika pagal Ajurvedą

Rasa (skonis) - Tikta, katu, madhur (kartus, aštrus ir saldus)

Guna (charakteristika) - Laghu ir snigdha (lengva ir nepastovi)

Veerya (potencija) - Ushna (šilta)

Vipaka (poveikis po virškinimo) - Madhura (saldus)

Ašvaganda ramina Vata, balansuoja Pita ir didina Kaphą došą!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?


1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Produkto kokybę patvirtina sertifikatai:

Organic 

Kilmės šalis:
Indija
Veganams tinkama:
Taip
Kiekis:
60 kapsulių
Rekomenduojama
Imunitetui
Nervų sistemai
Organizmo jauninimui
Uždegiminiams procesams, antioksidacijai
Poveikis Vata došai
Mažina
Poveikis Pita došai
Balansuoja
Poveikis Kapha došai
Didina
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės