Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas "Ašvaganda" Planet Ayurveda N60
  • Maisto papildas "Ašvaganda" Planet Ayurveda N60
  • Maisto papildas "Ašvaganda" Planet Ayurveda N60

Maisto papildas "Ašvaganda" (Ashwagandha), Planet Ayurveda, 60 kapsulių

  • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • Ašvaganda (Ashwagandha, Migdomoji vitanija) - labai efektyvi ir veiksminga standartizuoto augalų ekstrakto priemonė nuo streso!
  • Padeda palaikyti gerą organizmo imuninės ir nervų sistemos funkciją, energijos apykaitą ir organizmo būklę. 

  

1990 €
Prieinamumas: 16 Vnt.
Prekės kodas: 8909587898777

Ašvaganda laikoma pirmos klasės adaptogeniniu toniku ajurvedoje - vienoje iš didžiausių pasaulyje augalinės medicinos sistemoje. Ašvaganda, taip pat žinoma kaip "žiemos vyšnia", padeda gerinti organizmo gebėjimą išlaikyti fizines jėgas ir padeda organizmui prisitaikyti prie įvairių tipų streso. Ašvaganda - tai vaistinis augalas subalansuoti Vata energijai organizme. Vata reguliuoja visą judėjimą organizme, įskaitant nervinių impulsų judėjimą visoje nervų sistemoje. Tai raminantis tonikas, kuri padeda pagerinti fizinę, taip pat psichikinę ištvermę. Jis gali būti rekomenduojamas augantiems vaikams, taip pat senyvo amžiaus žmonėms.

Ašvaganda padeda stiprinti nervų sistemos atsparumą nerviniams stresams, magnetinėms audroms, atmosferos slėgio pokyčiams. Nors ašvaganda laikoma toniku, ji nedidina arterinio spaudimo. 

Šis maisto papildas padeda išsivaduoti iš nerimo, streso ir nuovargio, nuraminti ir sustiprinti nervų sistemą. padeda stiprinti organizmą, slopinti uždegimus, padeda prisitaikyti prie neįprastų sąlygų. Ši ypatinga vaistažolė padeda palaikyti gerą organizmo imuninės ir nervų sistemos funkciją, energijos apykaitą ir organizmo būklę. Migdomoji vitanija rekomenduojama kaip pagalbinė priemonė daugelio negalavimų, kuriuos sukelia šiuolaikinis gyvenimo tempas, šalinimui. 

Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg gryno standartizuoto Ašvaganda augalo ekstrakto.

Grynasis kiekis: 30 g (1 kapsulė po 500 mg)

Sudedamosios dalys: Migdomosios vitanijos (Withania somnifera) šaknis (100%), kapsulės apvalkalas – augalinė celiuliozė.

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules 1-2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Kilmės šalis:
Indija
Veganams tinkama:
Taip
Kiekis:
60 kapsulių
Rekomenduojama
Stresui mažinti
Receptai
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės