Maisto papildas "BOSWELLIA CURCUMIN", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
Maisto papildas "BOSWELLIA CURCUMIN", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "BOSWELLIA CURCUMIN", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "BOSWELLIA CURCUMIN", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "BOSWELLIA CURCUMIN", Planet Ayurveda, 60 kapsulių
  • Maisto papildas "BOSWELLIA CURCUMIN", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

Maisto papildas "BOSWELLIA CURCUMIN", Planet Ayurveda, 60 kapsulių

  • Net 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto kapsulės, kai daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.
  • 100 % natūralios kilmės produktas
  • Efektyvus priešuždegiminių žolelių mišinys iš bosvelijos ir ciberžolės ekstraktų, padedantis mažinti sąnarių skausmą, sustingimą, artritinius skausmus
  • 100% vegetarinė ir veganiška formulė

  

1890 €
Prieinamumas: 27 Vnt.
Prekės kodas: 8905485525555

Kiekvienoje kapsulėje yra 500 mg gryno standartizuoto augalų ekstrakto:

- turinčių stiprų priešuždegiminį poveikį žolelių mišinys;

- tinka vartoti esant nugaros, kaklo kelių, juosmens, alkūnių, kulkšnių, pėdų skausmams; esant mažam sąnarių judrumui (tame tarpe rytiniam), susitraukimui, sukimui, skausmui ir patinimui, artritiniams skausmams

Sudedamosios dalys:

Indiškas pavadinimas (Lietuviškas pavadinimas)        Lotyniškas pavadinimas                 Kiekis

Shallaki (pluoštinė bosvelija)-dervos ekstraktas   Boswellia serata std. ext.      250 mg

Curcumin (dažinė ciberžolė)-šaknies ekstraktas   Curcuma longa std. ext.       250 mg

Grynasis kiekis: 36,4 g (1 kapsulė po 606,7 mg)

Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių, cukraus, saldiklių, laktozės, sojos, gliuteino, kviečių, mielių, konservantų, želatinos ir sodos.

Vartojimas: suaugusiems žmonėms vartoti po 1 kapsulę 1-2 kartus per dieną užsigeriant stikline vandens, po valgio. Rekomenduojama vartoti 2-3 mėnesius.

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

* Dėmesio! Bet kuri nuoroda į produkto specifikacijoje esančias veikliąsias medžiagas, pagrįsta autoritetingų šaltinių informacija, tačiau tai nereiškia galutinio produkto savybių, ir tai yra nėra produkto reklama.

-------------------------------------------------------------------------------------

Dažinė ciberžolė (lot. Curcuma longa) – imbierinių (Zingiberaceae) šeimos ciberžolių (Curcuma) genties augalų rūšis. Natūraliai auga Pietų Azijos tropinėse srityse. Tai vienas svarbiausių prieskoninių augalų Azijoje.

Tai daugiametis žolinis augalas, išaugantis iki 90 cm aukščio. Turi didelius, paprastuosius lapus. Šakniastiebiai iki 4 cm skersmens, geltonai rudi. Žiedynas 30 cm ilgio su žaliais (apačioje) ir baltais (viršuje) prielapiais. Tarpe jų yra nedideli, vamzdiški, geltoni žiedai.

Iš dažinės ciberžolės šakniastiebių gaunama pudra, vadinama kurkuma (arab. كركم = kurkum). Ji yra pagrindinė kario prieskonių sudėtinė dalis, suteikianti būdingą aromatą ir geltoną spalvą. Šis prieskonis plačiai naudojamas Indijos, Artimųjų Rytų, Pietryčių Azijos virtuvėse. Augale esantis kurkuminas turi medicininių, priešvėžinių savybių, naudojamas tradicinėje Ajurvedos medicinoje. Kurkuminas naudojamas kaip maisto dažiklis (E100), Indijoje juo dažomi sariai, budistų vienuolių apdarai. Dažinė ciberžolė taip pat naudojama vestuvių, aukojimų dievybėms (pudža), apsivalymų ritualuose.

Plačiau apie dažinę ciberžolę galite paskaityti čia: http://naturalus.sveikas.lt/lt/kiti_naturalus_vaistai/nuo_uzdegimu__ciberzole/

-------

Bosvelija (lot. Boswellia) – burserinių (Burseraceae) šeimos medžių gentis. Paplitusi Afrikoje, Arabijoje, Indijoje.

Augalas garsus dėl iš jo sakų gaminamų smilkalų (ladano arba olibano). Šie smilkalai naudoti senovės Egipte, Izraelyje. Pagrindinis jų gavybos regionas – pietų Arabija (Omanas, Jemenas). Į Europą atkeliavo kryžiaus žygių metu. Bosvelijos sakai naudojami aromaterapijoje, kvepalų gamyboje, iš jų gaminami eteriniai aliejai. Smilkalai naudoti žydų religiniuose ritualuose. Plačiausiai komerciškai naudojama rūšis – smilkalinė bosvelija. Tuo tarpu pluoštinė bosvelija naudojama ajurvedoje gydant artritą. Kitos rūšys taip pat pasižymi aromatinėmis bei gydomosiomis savybėmis.

Plačiau apie pluoštinę bosveliją galima paskaityti čia: http://tavosveikata.info/2015/09/bosvelija/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kodėl Planet Ayurveda™ maisto papildai yra veiksmingi ir pranašesni už daugumą analogų?

1) 100% veganiškos kapsulės, pagamintos iš augalinės celiuliozės, o ne želatino. 

2) Produktuose naudojamas tik galingiausias grynas standartizuotas 100% natūralus augalinis ekstraktas ir nenaudojami įprastiniai ekstraktai.

3) Net 500 mg vienoje kapsulėje: veganiška kapsulė užpildyta 500 mg standartizuoto augalų ekstrakto, o daugelis gamintojų naudoja tik 250 mg augalo ekstrakto arba vien paprastus miltelius iš augalų.

4) Kokybiška, daugiau nei 10 kartų brangesnė žaliava: paprastų miltelių iš augalų kaina yra minimali, o tikras augalų ekstraktas yra 10 kartų brangesnis. Savo ruožtu standartizuotas augalų ekstraktas yra dar brangesnis.

5) 100% grynas augalinis produktas, be priedų, pagalbinių medžiagų ar cheminių medžiagų: dauguma gamintojų užpildo kapsules tik 250 mg augalų ekstrakto, o likę 250 mg iš 500 mg yra užpildyti įprastais milteliais iš augalų, cheminių medžiagų, ir kitų miltų, kad sumažinti išlaidas.

6) Išsamūs laboratoriniai tyrimai: visi Planet Ayurveda™ papildai yra kruopščiai išbandyti ES akredituotoje laboratorijoje. Šie tyrimai apima bandymus su sunkiųjų metalų (švino Pb, Hg Hg, Cd kadmio, arseno As) ir mikrobiologinių (E. coli ir Salmonella E. coli Salmonella) turinio. Visi produktai visiškai atitinka ES reikalavimus ir yra leidžiami ES rinkoje.

7) Teigiama energija: visi produktai alsuoja teigiama energija, palaima ir aukšta karma, pagaminti iš visiškai veganiškų/vegetariškų kapsulių, kad organizmas geriau įsisavintų. o mūsų kainos atspindi mūsų atsidavimą požiūriui aprūpinti jus ir pasaulį aukščiausios kokybės ir derinių vaistiniais augalais.

Kilmės šalis:
Indija
Veganams tinkama:
Taip
Kiekis:
60 kapsulių
Rekomenduojama
Sanariams
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės