Katalogas
Kokoso lukšto maldos karoliai, 108 karoliukai, 0.8cm
  • Naujiena
Kokoso lukšto maldos karoliai, 108 karoliukai, 0.8cm
  • Kokoso lukšto maldos karoliai, 108 karoliukai, 0.8cm

Kokoso lukšto maldos karoliai, 108 karoliukai, 0.8cm


Karoliukai iš kokoso lukšto - nuramina protą ir puikiai tinka naudoti meditacijai.

1490 €
Prieinamumas: 2 Vnt.
Prekės kodas: PI2526

Karoliukai iš kokoso lukšto - nuramina protą ir puikiai tinka naudoti meditacijai.

Karoliukų vėrinys daugiausia naudojamas kartotinėms mantroms skaičiuoti. Taigi iš tikrųjų tai tarnauja tam pačiam tikslui kaip ir rožinis. Karoliukai, pagaminti iš (pusiau) brangakmenių, perlų, bodžio sėklų ar medienos, gali tarnauti įvairiausiems tikslams, pavyzdžiui, suskaičiuoti bet kokias mantras ar kitas maldos formas, lankus, pasivaikščiojimus ir panašiai. Vėrinys yra vienodas kiekvienai malai ir turėtų būti pagaminta iš devynių siūlų, simbolizuojančių Budą Vajradharą ir aštuonias Bodhisatvas. Didesnis karoliukas pabaigoje reiškia išmintį, suvokiančią tuštumą, o cilindrinis karoliukas, esantis ant didžiojo karoliuko, simbolizuoja pačią tuštumą. Kartu jie simbolizuoja pergalę prieš visas nelaimes.

Mala (vėrinys) su 108 karoliukais naudojama skaitant ar giedant mantras. 108 yra idealus skaičius visoms paskirtims. Svarbu, kad skaitant ar dainuojant mantrą mūsų mintys būtų tyros. „Mantra“ yra praktinis slaptų galių naudojimas, kuris gali padėti mūsų pažangai. „Mantra“ reiškia raidžių iš abėcėlės rinkinį. Poveikis bus juntamas kartojant mantrą vėl ir vėl; taip pasineriama vis giliau, kai tęsiama ši deklamacija. Esminis yra garsas, sukuriamas deklamuojant. Šis garsas sukuria nepakartojamą dvasinį pėdsaką deklamuojančiam asmeniui. Sakoma, kad mantra yra kaip žmogus; prieš pasiekiant galutinį efektą reikia pereiti įvairius etapus: „Psichinių įspūdžių išvalymas“. Yra įvairių mantrų, turinčių būdingą potencialią galią; tai gali būti asmeniškai perduodama tik per Mokytojo inicijaciją. Tai vadinamosios „Siddha mantros“. Kai kurios malos (karoliukų vėriniai) turi du skaičiavimo prietaisus su Vajros ir Bello nuotraukomis. Budizme šių vaizdų simbolinė reikšmė yra „metodas ir išmintis, vyriškas ir moteriškas principai“. Gyvūno kaulas simbolizuoja trumpalaikę visų būtybių būseną. Šie skaičiavimo prietaisai naudojami retrituose, skaitant 100 000 mantrų.

Malą rekomenduojama laikyti Malos rankinėje, kad būtų apsaugota jos energija. Yra ir sidabrinių segtukų, f.i. pažymėti 7 ar 21 karoliuką.

Dėmesio! Dėl natūralių variantų karoliukų spalva gali skirtis.

Karoliukų dydis: 0,8 cm

Svoris: 41 g

Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės