Katalogas
Elastingi agarmedžio maldos karoliai Agilawood, 108 karoliukai, 0.6cm
Elastingi agarmedžio maldos karoliai Agilawood, 108 karoliukai, 0.6cm
  • Elastingi agarmedžio maldos karoliai Agilawood, 108 karoliukai, 0.6cm

Elastingi agarmedžio maldos karoliai Agilawood, 108 karoliukai, 0.6cm

Šioje maloje yra 108 mediniai karoliukai.

Jis turi elastingą virvelę, todėl jį taip pat galima lengvai nešioti kaip apyrankę.

490 €
Prieinamumas: Šiuo metu išparduota
Prekės kodas: PI2494

Šioje maloje yra 108 mediniai karoliukai.

Jis turi elastingą virvelę, todėl jį taip pat galima lengvai nešioti kaip apyrankę.

Agarmedis, dar vadinamas Ūdu arba Dievų medžiu, buvo naudojamas smilkaluose ir kvepaluose nuo seniausių laikų, buvo minimas seniausiuose pasaulio rašytiniuose šaltiniuose – Sanskrito Vedose, Senajame Testamente, Islamo raštuose. Buvo manoma, kad agarmedis toks galingas, kad gali išvalyti sielą ir išvaryti blogąsias dvasias.
Ūdo kvapas ypatingas, sunku net aprašyti – turtingas, šiltas, gilus, įvairialypis. Ir saldus, ir rūgštus, prieskoniškas ir animalistinis, turi ir žemės, ir medienos.

Karoliukų vėrinys daugiausia naudojamas kartotinėms mantroms skaičiuoti. Taigi iš tikrųjų tai tarnauja tam pačiam tikslui kaip ir rožinis. Karoliukai, pagaminti iš (pusiau) brangakmenių, perlų, bodžio sėklų ar medienos, gali tarnauti įvairiausiems tikslams, pavyzdžiui, suskaičiuoti bet kokias mantras ar kitas maldos formas, lankus, pasivaikščiojimus ir panašiai. Vėrinys yra vienodas kiekvienai malai ir turėtų būti pagaminta iš devynių siūlų, simbolizuojančių Budą Vajradharą ir aštuonias Bodhisatvas. Didesnis karoliukas pabaigoje reiškia išmintį, suvokiančią tuštumą, o cilindrinis karoliukas, esantis ant didžiojo karoliuko, simbolizuoja pačią tuštumą. Kartu jie simbolizuoja pergalę prieš visas nelaimes.

Mala (vėrinys) su 108 karoliukais naudojama skaitant ar giedant mantras. 108 yra idealus skaičius visoms paskirtims. Svarbu, kad skaitant ar dainuojant mantrą mūsų mintys būtų tyros. „Mantra“ yra praktinis slaptų galių naudojimas, kuris gali padėti mūsų pažangai. „Mantra“ reiškia raidžių iš abėcėlės rinkinį. Poveikis bus juntamas kartojant mantrą vėl ir vėl; taip pasineriama vis giliau, kai tęsiama ši deklamacija. Esminis yra garsas, sukuriamas deklamuojant. Šis garsas sukuria nepakartojamą dvasinį pėdsaką deklamuojančiam asmeniui. Sakoma, kad mantra yra kaip žmogus; prieš pasiekiant galutinį efektą reikia pereiti įvairius etapus: „Psichinių įspūdžių išvalymas“. Yra įvairių mantrų, turinčių būdingą potencialią galią; tai gali būti asmeniškai perduodama tik per Mokytojo inicijaciją. Tai vadinamosios „Siddha mantros“. Kai kurios malos (karoliukų vėriniai) turi du skaičiavimo prietaisus su Vajros ir Bello nuotraukomis. Budizme šių vaizdų simbolinė reikšmė yra „metodas ir išmintis, vyriškas ir moteriškas principai“. Gyvūno kaulas simbolizuoja trumpalaikę visų būtybių būseną. Šie skaičiavimo prietaisai naudojami retrituose, skaitant 100 000 mantrų.

Karoliukų dydis: 0,6 cm

Svoris: 12 g

Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės