Katalogas
Mala Devynios Planetos (Nine Planets) AA kokybės 108 karoliukai + brokato maišelis
  • Naujiena
Mala Devynios Planetos (Nine Planets) AA kokybės 108 karoliukai + brokato maišelis
  • Mala Devynios Planetos (Nine Planets) AA kokybės 108 karoliukai + brokato maišelis
  • Mala Devynios Planetos (Nine Planets) AA kokybės 108 karoliukai + brokato maišelis

Mala Devynios Planetos (Nine Planets) AA kokybės 108 karoliukai + brokato maišelis

„Devynių planetų“ astrologinė (Navgraha) Mala – sudaryta iš devynių pusbrangių akmenų, atstovaujančių devynioms Saulės sistemos planetoms. Tai padeda žmogaus likimui, remiantis astrologine diagrama. Ši Mala labai veiksmingai apsaugo nuo visų devynių planetų (navgraha) žalingo poveikio. Kartais horoskope nepalankiai atsiduria daugiau nei viena planeta arba kartais kyla abejonių dėl horoskopo teisingumo, nes nėra autentiškų duomenų. Tokiomis sąlygomis ši Mala yra labai naudinga, nes visi pusbrangiai akmenys, reikalingi visų devynių planetų žalingam poveikiui nuraminti, yra surinkti šioje vienoje Maloje *

* - nėra šių teiginių mokslinio pagrindimo

2890 €
Prieinamumas: 1 Vnt.
Prekės kodas: PI2405

„Devynių planetų“ Astrologinė (Navgraha) Mala – sudaryta iš devynių pusbrangių akmenų, atstovaujančių devynioms Saulės sistemos planetoms. Tai padeda žmogaus likimui, remiantis astrologine diagrama. Ši Mala labai veiksmingai apsaugo nuo visų devynių planetų (navgraha) žalingo poveikio. Kartais horoskope nepalankiai atsiduria daugiau nei viena planeta arba kartais kyla abejonių dėl horoskopo teisingumo, nes nėra autentiškų duomenų. Tokiomis sąlygomis ši Mala yra labai naudinga, nes visi pusbrangiai akmenys, reikalingi visų devynių planetų žalingam poveikiui nuraminti, yra surinkti šioje vienoje Maloje.

Akmenukų skesrmuo: 0,7 cm

Malos ilgis: 36 cm

Mala - maldos karoliukai

Karoliukų vėrinys daugiausia naudojamas kartotinėms mantroms skaičiuoti. Taigi iš tikrųjų tai tarnauja tam pačiam tikslui kaip ir rožinis. Karoliukai, pagaminti iš (pusiau) brangakmenių, perlų, bodžio sėklų ar medienos, gali tarnauti įvairiausiems tikslams, pavyzdžiui, suskaičiuoti bet kokias mantras ar kitas maldos formas, lankus, pasivaikščiojimus ir panašiai. Vėrinys yra vienodas kiekvienai malai ir turėtų būti pagaminta iš devynių siūlų, simbolizuojančių Budą Vajradharą ir aštuonias Bodhisatvas. Didesnis karoliukas pabaigoje reiškia išmintį, suvokiančią tuštumą, o cilindrinis karoliukas, esantis ant didžiojo karoliuko, simbolizuoja pačią tuštumą. Kartu jie simbolizuoja pergalę prieš visas nelaimes.

Mala (vėrinys) su 108 karoliukais naudojama skaitant ar giedant mantras. 108 yra idealus skaičius visoms paskirtims. Svarbu, kad skaitant ar dainuojant mantrą mūsų mintys būtų tyros. „Mantra“ yra praktinis slaptų galių naudojimas, kuris gali padėti mūsų pažangai. „Mantra“ reiškia raidžių iš abėcėlės rinkinį. Poveikis bus juntamas kartojant mantrą vėl ir vėl; taip pasineriama vis giliau, kai tęsiama ši deklamacija. Esminis yra garsas, sukuriamas deklamuojant. Šis garsas sukuria nepakartojamą dvasinį pėdsaką deklamuojančiam asmeniui. Sakoma, kad mantra yra kaip žmogus; prieš pasiekiant galutinį efektą reikia pereiti įvairius etapus: „Psichinių įspūdžių išvalymas“. Yra įvairių mantrų, turinčių būdingą potencialią galią; tai gali būti asmeniškai perduodama tik per Mokytojo inicijaciją. Tai vadinamosios „Siddha mantros“. Kai kurios malos (karoliukų vėriniai) turi du skaičiavimo prietaisus su Vajros ir Bello nuotraukomis. Budizme šių vaizdų simbolinė reikšmė yra „metodas ir išmintis, vyriškas ir moteriškas principai“. Gyvūno kaulas simbolizuoja trumpalaikę visų būtybių būseną. Šie skaičiavimo prietaisai naudojami retrituose, skaitant 100 000 mantrų.

Gamintojo šalis:
Kinija
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės