Švelnus plaukų šampūnas PSORISTOP, Natura House, 250 ml
Švelnus plaukų šampūnas PSORISTOP, Natura House, 250 ml
  • Švelnus plaukų šampūnas PSORISTOP, Natura House, 250 ml

Švelnus plaukų šampūnas PSORISTOP, Natura House, 250 ml

Ypač švelnus plaukų šampūnas jautriai, psoriazės pažeistai odai, skirtas naudoti kasdien.

1089 €
Prieinamumas: 3 Vnt.
Prekės kodas: 4520-HLV

Pasak dermatologų, apie 2% pasaulio gyventojų kenčia nuo odos ligų, susijusių su sausumu, uždegimu ir šerpetojimu, įskaitant psoriazę. Šiuolaikinis šios problemos sprendimas yra kosmetikos odos priežiūros produktai, pagaminti iš Mahonia aquifolium augalo (dyglialapės mahonijos) ekstrakto. 

Iš natūralių žaliavų (97,9%) pagamintas švelnus plaukų šampūnas jautriai, psoriazės pažeistai odai, skirtas naudoti kasdien.

Šampūnas Psoristop tinka švelniai plaukų priežiūrai. Ši priemonė praturtinta dyglialapės mahonijos krūmo ekstraktu, kuris auga Šiaurės Amerikos Uoliniuose kalnuose.

Sudėtis: alyvuogių, dyglialapių mahonijų ekstraktai puikiai drėkina, maitina, stiprina ir regeneruoja plaukus bei odą. Plaukai išplaunami nepažeidžiant jų struktūros, tampa sveikesni, spindintys ir lengvai šukuojami. Kūno oda akimirksniu atgaivinama, tampa švelnesnė ir glotnesnė.

Šampūno sudėtyje esantis vertingas ekstraktas, kurio poveikis panašus į farmakologinę terapiją, padeda išvengti pažeistų odos ląstelių plitimo; jo sudėtyje yra itin švelnių augalinės kilmės surfaktantų, kurie alyvuogių, moliūgo ir ksimenijos aliejaus maitinamųjų savybių dėka nedirgina odos ir suteikia Jūsų plaukams blizgesio.

Naudojimas: tinka dažnam ir kasdieniniam naudojimui. Įtrinti mažu šampūno kiekiu drėgnus plaukus ir masažuoti, kol atsiras putų, tada išskalauti. Prireikus procedūrą pakartoti. Kūnui - skirta kasdieniam prausimuisi duše ar vonioje. Tinka naudoti kaip įprastą dušo želė.

Kiekis:
250 ml
Ajurveda24 rekomenduoja
Visos prekės